Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2020, 18:33

autor: Vergil

Cyberpunk 2077 - zobacz gameplay z PS4 Pro i PS5

Twórcy gry Cyberpunk 2077 odsłonili skrywane dotąd karty i zaprezentowali gameplay z wersji na PS4 Pro oraz PS5. Studio CD Projekt RED dołożyło starań, by na obu konsolach japońskiego giganta tytuł prezentował się naprawdę ładnie.

W SKRÓCIE:
  1. studio CD Projekt RED pokazało gameplay z Cyberpunka 2077 na PS4 Pro i PS5;
  2. gra na obu konsolach wygląda ładnie, choć uwagę zwraca mniejszy ruch na ulicach Night City niż na większości dotychczas publikowanych materiałów.

Po prezentacji gameplayu z Cyberpunka 2077 w wersji na Xboksa One (którą uruchomimy również na Xboksach Series X/S) zespołowi CD Projekt RED nie pozostało nic innego, jak pokazać światu rozgrywkę z PlayStation 4 Pro oraz PlayStation 5. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku wydania na konsole Microsoftu, na sprzęcie japońskiego giganta omawiany tytuł prezentuje się naprawdę dobrze.

Owszem, na PS4 Pro na ulicach nie uświadczymy korków, a na chodnikach – tłumów, jednak Night City i jego okolice wyglądają przyjemnie dla oka. Co prawda w jednej ze scen wyraźnie szwankują cienie (zwróćcie uwagę na to, co dzieje się na biurku), jednak nie sposób nie zauważyć, że produkcja zdaje się działać nieco płynniej niż pokazywana niedawno wersja na platformy giganta z Redmond. Warto również dodać, że w oczekiwaniu na next-genową aktualizację z prawdziwego zdarzenia na PS5 Cyberpunka 2077 uruchomimy w ramach kompatybilności wstecznej (co nie przeszkodzi mu wyglądać i działać lepiej niż na PS4).

Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak przypomnieć, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia. Gra trafi na komputery osobiste, PS4 i PS5, Xboksa One oraz Xboksy Series X/S.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Cyberpunk 2077
  2. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  3. Wszystko o Cyberpunk 2077