Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2020, 15:06

autor: Bebop

Cyberpunk 2077 - zobacz „budżetowe” figurki Johnny'ego Silverhanda i V

Firma McFarlane Toys rozpoczęła przedsprzedaż figurek związanych z grą Cyberpunk 2077. W tym momencie zamówić można męską wersję V oraz Johnny’ego Silverhanda. Ich wykonanie pozostawia jednak sporo do życzenia.

Postawilibyście takiego Silverhanda na swojej półce? - Cyberpunk 2077 - zobacz „budżetowe” figurki Johnny'ego Silverhanda i V - wiadomość - 2020-01-02
Postawilibyście takiego Silverhanda na swojej półce?

Żałujecie, że w edycji kolekcjonerskiej Cyberpunka 2077 nie ma statuetki Johnny’ego Silverhanda? A może już ją zamówiliście, ale chcielibyście postawić słynnego muzyka z twarzą Keanu Reevesa obok głównego bohatera? Teraz stało się to możliwe dzięki firmie McFarlane Toys, która uruchomiła przedsprzedaż figurek związanych z Cyberpunkiem.

W ramach oferty dostępna jest męska wersja V, czyli protagonisty gry, oraz wspomniany Johnny Silverhand. Obie figurki posiadają 22 ruchome części, a ich wysokość wynosi ok. 17 centymetrów. Główny bohater Cyberpunka 2077 występuje w zestawie z podstawką, kataną oraz bronią palną (Kang Tao-Dian SMG i Militech Saratoga Pistol). Muzyk zamiast uzbrojenia otrzymał gitarę na pasku, butelkę oraz zapasową dłoń ułożoną w charakterystyczny dla rockmanów gest. Nie da się ukryć, że są to wersje „budżetowe”, co odbija się na ich wykonaniu. Nie zachwyca także materiał użyty do produkcji figurek, czyli plastik. Ich cena wynosi ok. 95 zł.

Firma sprzedaje także nieruchomą statuetkę, która przedstawia Johnny’ego Silvehanda grającego na gitarze. Model ten liczy ok. 30 centymetrów wysokości i prezentuje się znacznie lepiej niż jego „mniejsza” rodzina. Cena figurki ustalona została na 39,99 dolara, czyli prawie 152 zł.

Według wstępnych założeń figurki będą rozsyłane wiosną tego roku. Na ten moment trudno jednak określić, czy będzie je można zamówić do Polski. Za ich dystrybucję odpowiedzialne są sklepy Walmart oraz GameStop, które nie prowadzą wysyłki do naszego kraju. Być może będzie jednak możliwy zakup przez Amazon, podobnie jak w przypadku innych figurek firmy McFarlane Toys.

Premiera gry Cyberpunk 2077 zaplanowana jest na 16 kwietnia 2020 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Osoby, które zdecydowały się na zakup edycji kolekcjonerskiej mogą liczyć m.in. na 25-centymetrową figurkę przedstawiającą głównego bohatera. Co ciekawe, pomimo dużej popularności i limitowanego nakładu, wersja ta nadal dostępna jest w sprzedaży.

  1. Cyberpunk 2077 - kompendium wiedzy
  2. Widziałem Cyberpunk 2077 i wiem, czego CDPR nie udało się dopracować
  3. Cyberpunk 2077 - oficjalna strona
  4. McFarlane Toys - strona oficjalna