Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2021, 16:52

autor: Ness

Cyberpunk 2077 - wygląd kobiecej V z dema E3 przywrócony dzięki modyfikacjom

Za pomocą dwóch modyfikacji gracze Cyberpunka 2077 odtworzyli dawny, domyślny wygląd kobiecej V, znany między innymi z wersji demonstracyjnej pokazanej na targach E3 2018.

Na początku ubiegłego roku domyślna prezencja żeńskiej wersji protagonisty gry Cyberpunk 2077 uległa zmianie. Decyzja wywołała mieszane reakcje wśród graczy. Ci, którzy bardziej polubili poprzednią kreację kobiecej V, mogą w prosty sposób przywrócić jej dawny design. Wczoraj ukazała się ostateczna wersja dwóch modyfikacji, które w stu procentach odtwarzają oryginalny wygląd V, jaki został ukazany między innymi w wersji demonstracyjnej na targach E3 w 2018 roku.

Cyberpunk 2077 - wygląd kobiecej V z dema E3 przywrócony dzięki modyfikacjom - ilustracja #1
V z dema E3 2018 oraz domyślny wygląd V we właściwej grze.

Obie modyfikacje można pobrać na portalu Nexus Mods. Pracę nad pierwszą z nich rozpoczęły się 14 stycznia 2021 roku i zakończyły dokładnie dwa tygodnie później. Mod zmienia twarz oraz całą siatkę domyślnego wyglądu V na ten znany sprzed dwóch lat. Druga modyfikacja została udostępniona wczoraj i jest brakującym elementem układanki. Sprawia ona, że fryzura V będzie prezentowała się tak samo jak dwa lata temu.

Cyberpunk 2077 - wygląd kobiecej V z dema E3 przywrócony dzięki modyfikacjom - ilustracja #2
Tak po zaimplementowaniu modyfikacji prezentuje się domyślny wygląd kobiecej wersji V w grze. Źródło: Nexus Mods

Ponad dwa tygodnie temu ukazał się artykuł Jasona Schreiera na temat problemów, które powstały w czasie tworzenia Cyberpunka 2077. Do niektórych zarzutów, między innymi dotyczących różnic pomiędzy pokazem z E3 2018 a finalną wersją gry, odniósł się szef studia CD Projekt Red Adam Badowski. Stwierdził on wówczas, że proces produkcji gry jest specyficzny, a wiele pomysłów w ciągu minionych dwóch lat zostało ostatecznie odrzuconych. Prawdopodobnie taki sam los spotkał pierwotny wygląd V, który teraz można przywrócić, jeżeli ten obecny (przyjmując, że nie stworzyliście własnej postaci) nie przypadł Wam do gustu.