Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2020, 09:45

autor: Adrian Werner

Cyberpunk 2077 - wyciekł gameplay z PS4. Gra już w magazynach Amazonu

Do sieci wyciekł gameplay z Cyberpunka 2077 w wersji na PlayStation 4. Najprawdopodobniej zarejestrowano go w oparciu o egzemplarz wykradziony z magazynów firmy Amazon.

W SKRÓCIE:
  • pudełka z CP2077 trafiły już do magazynów niektórych sklepów,
  • w sieci pojawił się nieautoryzowany gameplay z wersji na PS4,
  • materiał najpewniej zarejestrowano w oparciu o egzemplarz wykradziony z magazynów firmy Amazon.

Do premiery Cyberpunka 2077 pozostały jeszcze ponad dwa tygodnie, ale okazuje się, że część sklepów (w tym Amazon) otrzymało już egzemplarze do sprzedaży. Na Reddicie użytkownik o ksywce Justgonnasendit90 twierdzi, że miał już grę w rękach i na dowód tego wrzucił zdjęcie pudełka.

Fakt, że egzemplarze gry krążą już po świecie spowodował, że tylko kwestią czasu był wyciek nieautoryzowanych materiałów. W sieci pojawił się zapis rozgrywki z wersji na PlayStation 4, co jest o tyle ciekawe, że do tej pory autorzy nie pokazali żadnych filmików z tego wydania, obiecując jedynie, że wkrótce ulegnie to zmianie. CD Projekt RED robi co może, aby usuwać kolejne mirrory tego gameplaya, ale szybko pojawiają się kolejne.

Cyberpunk 2077 - wyciekł gameplay z PS4. Gra już w magazynach Amazonu - ilustracja #1
Gra w wersji na PS4 prawdopodobnie została wykradziona z magazynów firmy Amazon.

Filmik z wersji na PS4 trwa ponad 20 minut. Pod względem rozgrywki nie jest on jakoś szczególnie interesujący, ale warto go obejrzeć, aby przekonać się, jak gra będzie prezentowała się na tej konsoli. Co ciekawe, ten egzemplarz gry został najprawdopodobniej wykradziony przez pracownika magazynu Amazonu zlokalizowanego na Florydzie.

To na pewno nie ostatni wyciek materiałów wideo, który czeka nas przed premierą. Oglądając je należy pamiętać, że nie prezentują one ostatecznej wersji gry. Wydanie, które znajduje się na płytach wysłanych do sklepów, jest tym, jakie istniało w momencie osiągnięcia przez projekt złotego statusu. Wtedy do premiery pozostawało jeszcze 45 dni, ale potem zdecydowano się opóźnić debiut produkcji o trzy tygodnie. Dlatego patch, który zadebiutuje wraz z ukazaniem się gry będzie zawierał ulepszenia z dwóch miesięcy prac i tym samym całość powinna być znacznie bardziej dopracowana niż to, co zobaczymy na nieautoryzowanych gameplayach.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Gra dostępna będzie również w streamingowej usłudze Google Stadia. Produkcja zadebiutuje na rynku 10 grudnia tego roku.

  1. Wszystko o Cyberpunku 2077
  2. Widziałem Cyberpunk 2077 i wiem, czego CDPR nie udało się dopracować
  3. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  4. Cyberpunk 2077 na chłodno – analiza nadchodzącej gry CDPR
  5. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  6. Cyberpunk 2077 – strona oficjalna
Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach