Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2020, 08:22

autor: Aquma

Cyberpunk 2077 to gra na ponad 170 godzin

Deweloper ze studia CD Projekt RED – Łukasz Babiel – spędził ponad 175 godzin, próbując przejść grę jeden raz. Nie zobaczył jeszcze ekranu końcowego, co sugeruje, że produkcja nie rozczaruje pod względem długości.

Łukasz Babiel – szef działu QA w studiu CD Projekt RED – poinformował w poście na Twitterze, że spędził już ponad 175 godzin grając w Cyberpunka 2077 jedną postacią (rozpoczynał od wybrania ścieżki Nomada). Deweloperowi nie udało się jeszcze ukończyć gry, co sugeruje, że możemy być spokojni o ilość oferowanej przez nią zawartości (w podobnym tonie wypowiadają się zresztą również dziennikarze, którzy mieli okazję pograć kilkanaście godzin).

Warto odnotować, że Łukasz Babiel przechodzi grę na najwyższym poziomie trudności. Twórca często korzysta ze skradania się, zbiera wszystko co może i testuje każdą z dostępnych funkcji i generalnie gra wolniej niż zwykle. Mimo to 175 godzin wydaje się być więcej niż akceptowalnym wynikiem, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę mnogość stylów gry i wyborów fabularnych.

  1. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  2. Widziałem Cyberpunk 2077 i wiem, czego CDPR nie udało się dopracować
  3. Słyszałem Cyberpunka 2077 po polsku… i chyba będę grał w angielską wersję
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna