Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2020, 19:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Cyberpunk 2077 - pierwszy polski gameplay i rozmowy z obsadą na streamie FYNG! [Aktualizacja]

Na koniec pierwszego sezonu streamów Find Your Next Game mamy nie lada gratkę dla polskich fanów Cyberpunka – po raz pierwszy zaprezentujemy fragmenty polskiego gameplayu oraz porozmawiamy z obsadą i developerami ze studia CD Projekt RED.

[Aktualizacja] Transmisja została zakończona, jej zapis możecie obejrzeć poniżej:

Najgorętsza premiera tej jesieni jest już coraz bliżej! Niedawno studio CD Projekt RED ogłosiło, że Cyberpunk 2077 został ozłocony, sieć zalewają reklamy z Keanu Reevesem, a kolejne odcinki Night City Wire podgrzewają atmosferę przed listopadem. My za to mamy dziś przyjemność zaprosić Was na pierwszą publiczną prezentację gameplayu w polskiej wersji językowej. Dotychczas fragmenty polskiego dubbingu mogli poznać tylko odwiedzający zeszłoroczną edycję PGA, a tym razem polski gameplay (odmienny od zeszłorocznego) zobaczą – i przede wszystkim usłyszą! – wszyscy ci, którzy odwiedzą nas w najbliższą sobotę na kanale TVGRYplus.

Choć nie będziemy mogli zaprezentować zbyt dużego wycinka gry z polską ścieżką dźwiękową, na osłodę czeka Was masa informacji od osób zaangażowanych w polską lokalizację. Podczas streamu porozmawiamy sobie z dwoma członkami polskiej obsady: Kamilem Kulą, czyli rodzimym głosem V oraz… a co tam, niech ta informacja pozostanie niespodzianką. Zapytamy o doświadczenia związane z samym procesem nagrywania polskich głosów, wyciągniemy (mamy nadzieję) zakulisowe smaczki na temat pracy przy Cyberpunku i dopytamy o wrażenia samego V z ogrywania produkcji, którą my mieliśmy okazję sprawdzić w czerwcu.

To jednak nie wszystko, bo w trakcie streamu dołączą do nas także przedstawiciele studia CD Projekt RED: Marcin Blacha, Story Director oraz Magdalena Zych, Senior Writer. Odpowiedzą oni na nasze i Wasze pytania – wszyscy, którzy będą z nami na żywo, będą mogli pytać i komentować na streamowym czacie. Pamiętajcie, że głównym tematem rozmów będzie oczywiście polska wersja językowa, więc jeśli interesuje Was cokolwiek związanego z tym, jak brzmieć będzie Cyberpunk 2077 w naszym języku i jak odmienne jest to doświadczenie od Dzikiego Gonu, po prostu musicie być tam z nami.

Na stream zapraszamy w sobotę, 24 października, na godzinę 16:00 na kanał TVGRYplus. Transmisję poprowadzą dla Was Michał Mańka oraz Mateusz Działowski. Będzie wiele ciekawych rozmów, dużo informacji i szansa dla niezdecydowanych by przekonać się, czy 19 listopada odpalicie grę z polskim czy angielskim dubbingiem. Do zobaczenia!