Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2023, 16:24

Premiera Cyberpunk 2077: Phantom Liberty odbędzie się nocą, CD Projekt RED podał dokładne godziny

Studio CD Projekt Red potwierdziło dokładne godziny debiutu dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności na PC oraz konsolach PS5 i XSX/S. Gracze muszą przygotować się na nocną premierę.

Źródło fot. Grupa CD Projekt.
i

Odliczanie do premiery dodatku do Cyberpunka 2077 można uznać za rozpoczęte. CD Projekt podał, kiedy dokładnie gracze będą mogli rozpocząć zabawę (via X / Twitter). Widmo wolności zostanie udostępnione 26 września o godzinie 1:00 na pecetach i o północy na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S (podajemy według czasu polskiego).

Przy okazji potwierdzono, że posiadacze PS5 i XSX/S będą mogli rozpocząć pobieranie plików gry 48 godzin przed premierą rozszerzenia, tj. 24 września o północy czasu polskiego. Szczegóły podano na infografice udostępnionej przez twórców na X / Twitterze.

Premiera Cyberpunk 2077: Phantom Liberty odbędzie się nocą, CD Projekt RED podał dokładne godziny - ilustracja #1

Godziny premiery Cyberpunka 2077: Widma wolności w różnych strefach czasowych.Źródło: CD Projekt Red / X.

Dla przypomnienia, jeszcze przed premierą Phantom Liberty – a dokładniej 21 września – Cyberpunk 2077 zostanie wzbogacony o ogromną aktualizację 2.0 na PC, PS5 i XSX/S (a więc z wyłączeniem wydań na PS4 i XOne). Ta wprowadzi znaczne zmiany w podstawowej wersji gry, w tym system policji z prawdziwego zdarzenia oraz przebudowane „perki” i drzewka umiejętności. Nowej zawartości fabularnej zabraknie, ale i tak fani już zacierają ręce.

Mają też nadzieję, że premiera DLC wypadnie lepiej niż debiut podstawki. Gracze będą mogli to sprawdzić za tydzień, ale pierwsze recenzje Widma wolności pojawią się znacznie wcześniej: 20 września o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z Gry-Online.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej