Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2021, 11:59

autor: Qskan

Cyberpunk 2077 otrzyma nową opcję romansu z Panam (plotka)

Być może dane nam będzie rozwinąć relację V z Panam Palmer w Cyberpunku 2077. Jeden z użytkowników Reddita znalazł w plikach gry nowe dialogi pomiędzy tymi bohaterami.

W SKRÓCIE:
  • Jeden z użytkowników Reddita dokonał ciekawego odkrycia w plikach Cyberpunka 2077.
  • Redditowicz znalazł nowe linie dialogowe pomiędzy V a Panam, wskazujące na rozwój relacji dwójki bohaterów.

Patch 1.2 do Cyberpunka 2077 przyniósł ze sobą masę poprawek, bardziej lub mniej odczuwalnych. Jak się okazuje, wystarczy poszperać nieco głębiej, by znaleźć ciekawe rzeczy, które nie są zauważalne na pierwszy rzut oka. Użytkownik Reddita o ksywce stndn przeprowadził małe śledztwo i poszperał nieco w plikach Cyberpunka w wersji pecetowej.

Jego odkrycie może przyprawić o szybsze bicie serca wszystkich wirtualnych adoratorów Panam Palmer - postaci niezależnej, która zostaje uwikłana w historię V, i co ważniejsze, może zostać jego dziewczyną, jeśli gracz dobrze rozegra decyzje fabularne. Redditowicz odkrył, że po wejściu w życie patcha 1.2 w plikach gry pojawiły się nowe opcje dialogowe pomiędzy V i Panam. Rozmowy bohaterów dotyczą m.in. przyjaciela głównego bohatera - Jackiego, a także... erotycznego zdjęcia wysłanego V przez Panam.

 - Cyberpunk 2077 otrzyma nową opcję romansu z Panam (plotka) - wiadomość - 2021-04-08

Jak zauważa użytkownik forum, choć dialogi znajdują się w plikach gry, nie zostały jeszcze dodane. Może to sugerować, że albo zostaną zaimplementowane przy okazji późniejszych aktualizacji, albo stanowią część przyszłego DLC. Jeśli nowa zawartość będzie zawierać poszerzenie relacji V z postaciami pobocznymi, może to okazać się naprawdę interesujące.

Póki co CD Projekt RED musi skupić się na dalszym łataniu Cyberpunka. Niemniej jednak w 2021 roku ma pojawić się kilka małych dodatków, więc możliwe, że w najbliższych miesiącach dowiemy się, jaki dalszy los dla pary V i Panam przygotowali deweloperzy.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry