Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2020, 12:39

autor: Szarmancki

Cyberpunk 2077 i WoW połączone na zwiastunie - zobacz świetną przeróbkę

W sieci pojawiła się przeróbka zwiastuna gry Cyberpunk 2077, który został odtworzony na silniku World of Warcraft. Twórcą tego świetnego połączenia, jak i wielu innych animacji ze świata WoW, jest skromny artysta, który mimo talentu dalej nie uzyskał uznania.

Z niecierpliwością wyczekujemy zbliżającej się wielkimi krokami premiery gry Cyberpunk 2077, która już od 10 grudnia będzie spędzać sen z powiek setkom graczy. Fani nadchodzącej produkcji stale czerpią z niej inspiracje, tworząc niespodziewane i zarazem niezwykłe rzeczy. Jedna z nich, która pojawiła się 29 listopada w serwisie YouTube na kanale Duren, to animacja przenosząca zwiastun Cyberpunka 2077 do świata World of Warcraft, zatytułowana World of Cyberpunk.

Pierwsza zajawka tego świetnego połączenia pojawiła się 20 października na Twitterze twórcy. Pojedyncza scena, która do złudzenia przypominała kadr z zapowiedzi Cyberpunka 2077 z E3 2018, okraszona była stylistyką oraz postaciami charakterystycznymi dla uniwersum World of Warcraft. Grafika stanowiła jedynie początek prac nad kompletną konwersją wspomnianego trailera, a twórca do dnia premiery prezentował owoce swojej pracy w postach na portalu.

null

My next #Warcraft machinima in the #cyberpunk universe! pic.twitter.com/d23HLTpiPD

Warto również zajrzeć na kanał YouTube autora, na którym znajduje się o wiele więcej podobnych animacji. Szczególnie powinny one przyciągnąć uwagę fanów World of Warcraft, który posłużył za bazę mnóstwa krótkich machinim. Na kanale Durena znajdziecie również jeszcze kilka podobnych do World of Cyberpunk projektów, łączących inne uniwersa ze światem WoW, jak na przykład World of Jurassic czy Mad Max.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.