Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2021, 13:51

CD Projekt RED poszukuje pracowników do rozwoju Cyberpunka 2077

CD Projekt RED poszukuje pracowników, którzy zajmą się rozwojem Cyberpunka 2077. Ogłoszenia informują, że poszukiwane są osoby na takie stanowiska jak projektant rozgrywki i programista trybu wieloosobowego.

Kilka dni temu Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projektu, poinformował, że prace nad Cyberpunkiem 2077 nadal trwają. To, że firma faktycznie nie planuje porzucić tytułu, sugerować mogą ostatnie ogłoszenia o pracę, jakie znajdziemy na jej stronie. Wynika z nich, że poszukiwane są osoby na takie stanowiska jak projektant rozgrywki, animator czy też programista trybu wieloosobowego.

Na liście zamieszczonej na oficjalnej stronie CD Projekt RED nie znajdziemy daty dodania ogłoszeń. Pogląd na to, kiedy zostały one zamieszczone, dają za to zewnętrzne witryny, które aglomerują oferty pracy. Przykładowo na gamejobs.co komunikat o poszukiwaniu projektanta rozgrywki pojawił się zaledwie dwa dni temu.

Pod koniec marca tego roku CD Projekt RED opublikował swoją strategię działania. Znalazło się w niej wiele ciekawych informacji – w tym dotyczących wsparcia Cyberpunka 2077. W planach na nową zawartość pojawiły się między innymi duże dodatki.

Jak widać, studio nadal poszukuje osób, które pomogą przy pracach nad rozwojem tytułu. Warto jednak zwrócić uwagę, że miejsca pracy znajdują się kilku miastach. Najprawdopodobniej dotyczą co najmniej dwóch różnych elementów powiązanych z marką.

Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku. Premierze towarzyszyły ogromne problemy techniczne – szczególnie w wersjach na konsole poprzedniej generacji. Od tej pory CD Projekt RED stopniowo naprawia produkcję.

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  3. Wszystko o Cyberpunk 2077
  4. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna