Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2012, 15:15

autor: Hed

Cyanide zapowiedziało nową odsłonę serii Blood Bowl - Chaos Edition

Po wakacjach fani brutalnej wersji futbolu amerykańskiego z Blood Bowl otrzymają nową edycję gry. Twórcy wzbogacą ją o trzy nowe rasy, stadion i rozbudowane opcje.

We wrześniu pojawi się nowa edycja gry Blood Bowl, zatytułowana Chaos Edition. Twórcy ze studia Cyanide zapowiedzieli, że w tym pakiecie znajdziemy 3 nowe rasy, niedostępny wcześniej stadion oraz zmodyfikowany tryb mistrzostw. Dzięki temu fani produkcji będą mogli pokierować drużynami w sumie 23 różnych frakcji i jeszcze raz zmierzyć się w tej zwariowanej wersji futbolu amerykańskiego. Dodatki do produkcji zostały pokazane na pierwszych obrazkach.

W Blood Bowl: Chaos Edition pojawią się trzy specjalne frakcje: Chaos Dwarves, Underworld oraz Daemons of Khorne, które zmierzą się na stadionie wzniesionym w dżungli (przez rasy Amazons i Lizardmen). Tryb mistrzostwa stanie się obszerniejszy i zabierze gracza w podróż od rozgrywek kwalifikacyjnych, przez potyczki kontynentalne, aż po finalne mistrzostwa. Autorzy zadbają też o zabawę online z możliwością tworzenia prywatnych lig i rywalizowania w rankingach.

Blood Bowl to symulator futbolu amerykańskiego osadzony w uniwersum Warhammer, stworzonym przez firmę Games Workshop. Produkcja powstała na podstawie gry turowej, ale mimo tego rozgrywa się w czasie rzeczywistym. Gracze mogą wcielić się w swoje ulubione rasy, aby wziąć udział w krwawych mistrzostwach. Blood Bowl różni się od prawdziwych rozgrywek tym, że zwycięstwo można osiągnąć także poprzez wyeliminowanie przeciwnej drużyny.

  1. Oficjalna strona gry