Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2021, 09:59

autor: Aquma

CS:GO zniknęło ze Steam. Co szykuje Valve? [Aktualizacja]

Karta strzelanki CS:GO zniknęła z platformy Steam. Na razie nie wiadomo, jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy - czy chodzi o problemy techniczne, czy też deweloperzy szykują jakąś dużą zapowiedź?

Aktualizacja:

Niestety, wygląda na to, że jednak był to wyłącznie bug, który dotyczył także innych produkcji. Gra już wróciła na platformę Steam.

Oryginalna wiadomość:

W SKRÓCIE:

  1. karta CS:GO zniknęła ze Steam;
  2. na razie nie wiadomo, czy chodzi o problemy techniczne, czy też deweloperzy z Valve Software szykują jakąś zapowiedź.

Wygląda na to, że firma Valve Software może nam szykować jakąś niespodziankę związaną z grą Counter-Strike: Global Offensive. Skąd takie podejrzenie? Otóż strona tej produkcji na platformie Steam zniknęła – próba wejścia na nią kończy się wyświetleniem komunikatu widocznego na poniższym obrazku.

CS:GO zniknęło ze Steam. Co szykuje Valve? - ilustracja #1
CS:GO jest obecnie niedostępne.

Na razie trudno stwierdzić, co zwiastuje ten komunikat. Nie da się wykluczyć, że chodzi o jakiegoś rodzaju problemy techniczne, ale – jak wskazują użytkownicy Twittera – cała karta CSGO została usunięta z serwisu, więc musiałyby to być nie lada komplikacje.

A może deweloperzy planują jakąś zapowiedź powiązaną z tą marką i obecna wersja tytułu zostanie zastąpiona czymś nowym (i działającym na nowszej wersji silnika Source)? Czyżbyśmy mieli doczekać się kontynuacji na modłę Path of Exile 2 lub Overwatch 2? Pozostaje nam tylko czekać na rozwój sytuacji.

  1. Recenzja gry Counter- Strike: Global Offensive - kultowa strzelanina w nowych szatach
  2. CS:GO – poradnik
  3. Counter-Strike: Global Offensive – strona oficjalna