Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2020, 20:18

autor: Froozyy

Crysis Remastered zadebiutuje za dwa tygodnie. Na Switchu

Właśnie poinformowano, że Crysis Remastered w wersji na konsolę Nintendo Switch zadebiutuje zgodnie z pierwotnym planem. Nadal nie pojawiły się jakiekolwiek informacje o premierze tytułu na pozostałych platformach.

Crysis Remastered zadebiutuje za dwa tygodnie. Na Switchu - ilustracja #1
W Crysisa na Swtichu zagramy już wkrótce.

Na początku lipca dowiedzieliśmy się, że premiera Crysis Remastered, czyli odświeżonej wersji futurystycznego FPS-a z 2007 roku, została opóźniona. Pierwotnie produkcja według przecieków miała ukazać się 23 lipca (za niecałe dwa tygodnie), ale twórcy poinformowali, że nastąpi to nieco później, aczkolwiek nie podali żadnej konkretnej daty. Natomiast dzisiaj oficjalnie oznajmiono, że tytuł ten na konsoli Nintendo Switch ukaże się zgodnie z planem, czyli 23 lipca (grę można już zamówić w przedsprzedaży za 29,99 dolarów – ok. 120 zł). O wersjach na pozostałe platformy (tj. pecety i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One) nadal nie usłyszeliśmy ani słowa.

Deweloperzy zaprezentowali także cztery screeny prezentujące produkcję na konsoli Nintendo Switch. Wersja na przenośne urządzenie zostanie wzbogacona m.in. o dynamiczne światło i bardziej destrukcyjne otoczenie.