Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2020, 17:44

autor: Entelarmer

Crysis Remastered opóźniony. Reakcja na krytykę graczy po wycieku trailera

Studio Crytek nie pokaże dzisiaj zwiastuna Crysis Remastered. Deweloper zdecydował się przesunąć zarówno ujawnienie trailera gry, jak i jej premierę na późniejszy termin.

Crysis Remastered opóźniony - ilustracja #1
Nie zobaczymy dziś odświeżonego Crysisa.

Czekaliście na pokaz Crysis Remastered, który miał rozpocząć się dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego? Niestety, czas przeszły w poprzednim zdaniu jest uzasadniony. Studio Crytek poinformowało na Twitterze o przesunięciu nie tylko prezentacji zwiastuna odświeżonego Crysisa, ale też daty premiery gry. W obu przypadkach mowa o opóźnieniu rzędu kilku tygodni.

Ta ostatnia informacja może dziwić, bo twórcy wciąż nie zdradzili dokładnej daty debiutu produkcji. Niedawne przecieki sugerowały, że gra ukaże się 23 lipca, lecz nie zostało to w żaden sposób potwierdzone. Niemniej warto zwrócić uwagę na zapewnienie Cryteka, jakoby Crysis Remastered było już gotowe, ale dodatkowe tygodnie miały pozwolić na doszlifowanie produkcji. Mogłoby to potwierdzać rychły termin premiery podany przez Microsoft Store, aczkolwiek w tej chwili te spekulacje nie mają większego znaczenia. Sama chęć poprawienia gry ma wynikać z reakcji na wspomniany przeciek: wielu graczy wyrażało swoje rozczarowanie zaprezentowanym materiałem (m.in. w serwisie Reddit). Crysis Remastered trafi w tym roku na komputery osobiste oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.