Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2020, 10:35

autor: AlexB

Crysis Remaster - Crytek ponownie teasuje powrót gry

Na oficjalnym koncie cyklu Crysis na Twitterze nastąpiła pierwsza aktywność od przeszło trzech lat. Najprawdopodobniej stanowi to kolejny teaser remastera pierwszej części, o którym jest głośno już od kilku miesięcy.

Crysis Remaster - Crytek ponownie teasuje powrót gry - ilustracja #1
Powrót serii Crysis jest coraz bardziej prawdopodobny.

Oficjalne twitterowe konto cyklu Crysis wróciło do życia. Wczoraj pojawiła się na nim pierwsza wiadomość od przeszło trzech lat. Jest ona dość tajemnicza i składa się jedynie z dwóch słów - „RECEIVING DATA” (w tłumaczeniu na język polski „odbiór danych”). Podgrzały one jednak atmosferę wśród miłośników popularnej serii strzelanek FPP od studia Crytek.

Nagłe odżycie konta Crysisa na Twitterze najprawdopodobniej stanowi kolejny teaser remastera wydanej w 2007 roku pierwszej części cyklu. Zaczęto o nim mówić we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to w zwiastunie nowej wersji silnika CryEngine 5.6 pojawiła się wyspa łudząco podobna do tej znanej z hitu sprzed trzynastu lat. Temat powrócił pod koniec marca przy okazji publikacji filmiku Never Stop Achieving. Można na nim zobaczyć Crysisa, choć teoretycznie materiał obejmuje wyłącznie produkcje wydane w minionej dekadzie.

  1. Oficjalna strona studia Crytek
  2. Crysis – recenzja gry
  3. Crysis – poradnik do gry