Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2013, 14:22

Crysis 3 nadal bez zadyszki. Top 10 UK (24 lutego - 2 marca)

Crysis 3 nadal jest najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii w sprzedaży detalicznej. Dane o wynikach poszczególnych tytułów zbierane są przez firmę Charttrack. Sprawdź jakie jeszcze tytuły załapały się do pierwszej dziesiątki zestawienia za ubiegły tydzień.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 24 lutego a 2 marca.

Pomimo znaczącego spadku zainteresowania w stosunku do poprzedniego notowania (-43%). Crysisowi 3 udało się utrzymać pierwsze miejsce. Gorzej też poradził sobie Metal Gear Rising: Revengeance (-60%), przez co spadł o jedno oczko niżej, na pozycje trzecią.

Reszta tytułów z pierwszej dziesiątki też zanotowała gorsze wyniki. Call of Duty: Black Ops 2 (-32%), Far Cry 3 (-23%), Need for Speed: Most Wanted (-19%), Aliens: Colonial Marines (-55%), Dead Space 3 (-45%), Assassin's Creed III (-28%), Hitman Absolution (-17%).

1.

Crysis 3

2.

FIFA 13

3.

Metal Gear Solid: Revengeance

4.

Call of Duty: Black Ops II

5.

Far Cry 3

6.

Need for Speed: Most Wanted

7.

Aliens: Colonial Marines

8.

Dead Space 3

9.

Assassin's Creed III

10.

Hitman Absolution

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.