Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2022, 21:11

CK3 i inne gry w Humble Choice na wrzesień 2022 [Aktualizacja]

Poznaliśmy część tytułów z wrześniowej edycji Humble Choice. Według przecieków w tym miesiącu odbierzemy między innymi Crusader Kings 3 i Just Cause 4.

Aktualizacja

Zgodnie z przewidywaniami, wcześniejsze plotki zostały potwierdzone. Oprócz wspomnianych poniżej tytułów we wrześniowym Humble Choice znajdziemy:

  1. Crown Trick
  2. Descenders
  3. Industria
  4. Shapez + Puzzle DLC

Oryginalna wiadomość

W sieci pojawiły się plotki odnośnie zawartości wrześniowej edycji Humble Choice. Wynika z nich, że w tym miesiącu otrzymamy bardzo mocne pozycje – w tym Crusader Kings 3. Edycja ta ma wystartować jutro o godzinie 19:00 naszego czasu.

Tutaj kupicie Humble Choice

Oprócz wspomnianego już Crusader Kings 3 we wrześniowej edycji Humble Choice znajdziemy między innymi:

  1. Just Cause 4;
  2. The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos;
  3. Forgive Me Father.

Źródłem tego przecieku jest użytkownik serwisu Dealabs o pseudonimie billbil-kun. Osoba ta niejednokrotnie podawała prawdziwe informacje na temat najróżniejszych promocji, takich jak chociażby kolejne edycje PS Plus. Jest więc wiarygodna i można polegać na jej doniesieniach.

Crusader Kings 3 to ostatnia wydana jak do tej pory odsłona popularnego cyklu strategii od Paradox Interactive. Stajemy na czele średniowiecznej dynastii i prowadzimy ją przez kolejne pokolenia; naszym celem jest poszerzenie jej wpływów przy pomocy dyplomacji lub bardziej siłowych rozwiązań. Całość rozgrywa się natomiast na rozległej mapie, obejmującej obszar od Hiszpanii po Indie oraz Afrykę Środkową.

Produkcja spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 91%.

  1. Crusader Kings 3 - poradnik do gry
  2. Crusader Kings 3 - recenzja. Ta gra nie ma konkurencji

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej