Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2019, 19:12

Crusader Kings 2 The Old Gods do zdobycia za darmo

Paradox Interactive nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Po Crusader Kings II, szwedzka firma ponownie zdecydowała się na rozdawanie swojej produkcji za darmo. Każdy, kto zapisze się do newslettera serii Crusader Kings, otrzyma dodatek The Old Gods do wspomnianej drugiej odsłony cyklu.

Do darmowego Crusader Kings II możesz także bezpłatnie uzyskać dodatek The Old Gods. - Crusader Kings 2 The Old Gods do zdobycia za darmo - wiadomość - 2019-10-21
Do darmowego Crusader Kings II możesz także bezpłatnie uzyskać dodatek The Old Gods.

Z okazji tegorocznej edycji PDXConu Paradox Interactive zdecydowało się udostępnić za darmo na Steamie Crusader Kings II, czyli wydaną w 2012 roku strategię pozwalającą wcielić się w średniowiecznego przywódcę. Jak się okazuje, szwedzka firma na tym nie poprzestała - każdy, kto zdecyduje się zapisać do newslettera cyklu Crusader Kings, otrzyma bezpłatnie dodatek The Old Gods do wspomnianej powyżej drugiej odsłony serii. Kod należy aktywować za pośrednictwem platformy Steam.

Otrzymanie Crusader Kings II: The Old Gods nie powinno sprawić trudności. Jedyne, co należy zrobić, to podać na stronie swój adres e-mail, a następnie zalogować się lub założyć konto Paradox. Przyznany klucz można odebrać, wchodząc w zakładkę z posiadanymi tytułami i klikając w przycisk „manage”, znajdujący się pod dodatkiem. Warto mieć na uwadze, że akcja przebiega z pewnymi utrudnieniami – część kodów dociera do użytkowników z opóźnieniem lub wcale. Problem można spróbować obejść, zakładając nowe konto.

Crusader Kings II: The Old Gods trafiło na komputery osobiste w maju 2013 roku. Dodatek spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem – średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 88%.