Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 kwietnia 2018, 20:10

autor: Góral

Crusader Kings 2 dostępne za darmo na Steamie

W tym tygodniu użytkownicy PC-tów mogą otrzymać za darmo strategię Crusader Kings II: Mroczne Wieki autorstwa studia Paradox.

Wydana w 2012 roku gra strategiczna Crusader Kings II: Mroczne Wieki jest obecnie rozdawana za darmo na Steamie. Firma Paradox Interactive nie wymaga od nas w zamian niczego szczególnego – wystarczy, że udacie się do sklepu Valve i klikniecie w przycisk „Zagraj” na karcie produkcji. Zostanie ona przypisana do Waszego konta na stałe. Oferta obowiązuje do soboty do godziny 19:00 czasu polskiego.

Crusader Kings 2 dostępne za darmo - ilustracja #1

Od momentu debiutu gra doczekała się szeregu dodatków. Oczywiście nie zostały one udostępnione za darmo wraz z „podstawką”, więc będziecie musieli za nie zapłacić, o ile oczywiście w ogóle spodoba Wam się Crusader Kings II. Obecnie rozszerzenia znajdują się w promocji – ich ceny zaczynają się od kilku złotych za np. Conclave, a kończą na 36,17 zł za wypuszczone w listopadzie 2017 roku Jade Dragon. Promocja potrwa do 9 kwietnia.

W Crusader Kings II trafiamy do Europy w roku 1066, gdzie musimy poprowadzić swoją dynastię przez szereg lat. Podczas rozgrywki należy dbać o relacje z kościołem, korzystać z usług szpiegów, karać spiskujące przeciwko nam osoby czy prowadzić działania militarne. Oprócz zabawy w singleplayerze, produkcja oferuje również tryb multiplayer.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Crusader Kings II: Mroczne Wieki

Crusader Kings II: Mroczne Wieki