Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2020, 17:55

autor: aadamus

Crash Bandicoot w reklamie, która Was zażenuje lub rozbawi do łez

Crash Bandicoot 4: It's About Time doczekał się w Japonii dość specyficznej reklamy. W materiale widzimy osobę przebraną za tytułowego bohatera, tańczącego wraz z 3-osobową rodziną w rytm dość charakterystycznej muzyki.

Crash Bandicoot w reklamie, która Was zażenuje lub rozbawi do łez - ilustracja #1
Premiera Crash Bandicoot 4 zbliża się nieubłaganie.

Kampania promocyjna Activision trwa w najlepsze, a do sieci trafiają kolejne materiały związane z Crash Bandicoot 4: It's About Time, czyli kolejną częścią popularnego cyklu trójwymiarowych platformówek. Na szczególną uwagę zasługuje opublikowana wczoraj w serwisie YouTube aktorska reklama przeznaczona na rynek japoński. Widzimy w niej osobę przebraną za tytułowego bohatera, która między innymi tańczy w towarzystwie 3-osobowej rodziny tańczy w najróżniejszych miejscach – od domu, przez las, po centrum miasta. Całość trwa niecałe 3 minuty i okraszona jest mocno zapadającą w pamięć melodią. Materiał zamyka krótki fragment gameplayu. Film ten możecie obejrzeć poniżej.

Crash Bandicoot 4: It's About Time zadebiutuje 2 października na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł otrzyma polską wersję kinową (z napisami). Dodatkowo każdy, kto złożył pre-order, będzie miał okazję zagrać w demo, które zostanie udostępnione 16 września.

  1. Crash Bandicoot 4: It's About Time – oficjalna strona