Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2022, 17:20

PS Plus na lipiec 2022 - wyciekła lista gier

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas może być jedną z trzech gier, które zostaną udostępnione w czerwcu subskrybentom abonamentu PS Plus Essential.

Comiesięczna growa oferta PS Plusa – a obecnie wariantu Essential usługi Sony – zwykła wyciekać do sieci na kilka dni przed jej oficjalnym ogłoszeniem. Tak prawdopodobnie stało się również z tytułami, które subskrybenci owego abonamentu będą mogli pobrać w lipcu 2022 roku. Jako że ich listę udostępnił użytkownik serwisu dealabs.com o pseudonimie billbil-kun – na ogół dzielący się jedynie sprawdzonymi informacjami – bez większego ryzyka można założyć, iż sprawdzi się ona co do joty.

W co zatem mamy zagrać w lipcu w ramach PS Plus Essential? Wygląda na to, że hitem miesiąca będzie Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas, czyli znakomita platformówka z sympatycznym jamrajem w roli głównej, wydana po raz pierwszy w 2020 roku na PS4 i XOne. Pozostałe dwie gry znajdziecie na poniższej liście. Jeśli przeciek się sprawdzi, wszystkie trzy będą dostępne zarówno w PS Plus Essential, jak i w PS Plus Extra oraz Premium.

Karty przedpłacone PS Plus kupisz tutaj

Oferta PS Plus Essential na lipiec 2022 roku (plotka):

PS Plus na lipiec 2022 - wyciekła lista gier - ilustracja #1
Źródło: dealabs.com / billbil-kun.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej