Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2016, 11:29

autor: luckie

Crackdown 3 ukaże się najpóźniej za rok; gra zaoferuje natywne 4K na Project Scorpio

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w następne święta Bożego Narodzenia będziemy mogli radośnie siać chaos w Crackdown 3 na konsolach Xbox One i Project Scorpio lub na PC z Windowsem 10. Wydanie na ulepszoną wersję XOne zaoferuje natywną rozdzielczość 4K.

Podczas gdy gracze na całym świecie mają ostatnio na ustach głównie tytuły przeznaczone na PlayStation 4, firma Microsoft również podzieliła się wieściami na temat jednej ze swoich gorętszych produkcji. Dotyczą one Crackdown 3, kontynuacji popularnej serii sandboksowych gier akcji. W trakcie wywiadu dla organizacji Extra Life, transmitowanego w serwisie Twitch, dyrektor artystyczny z Microsoft Studios, Dave Johnson, powiedział bez ogródek, że tytuł będzie dostępny w okresie świątecznym w 2017 roku lub wcześniej. Podczas tegorocznych targów E3 zapowiedziano, że Crackdown 3, podobnie jak wszystkie przyszłe gry Microsoftu na Xboksa One, będzie dostępne również na komputerach osobistych z systemem Windows 10.

Ładne miasto. Byłaby szkoda, gdyby obróciło się w perzynę. - Crackdown 3 ukaże się najpóźniej za rok; gra zaoferuje natywne 4K na Project Scorpio - wiadomość - 2016-12-05
Ładne miasto. Byłaby szkoda, gdyby obróciło się w perzynę.

Dodatkowo potwierdzono, że Crackdown 3 będzie wspierał natywną rozdzielczość 4K w wydaniu na Project Scorpio, czyli nowej wersji konsoli Xbox One, która ma trafić na rynek właśnie pod koniec przyszłego roku. Nie jest to może dużym zaskoczeniem, bo już wcześniej wiadomo było, że wszystkie gry Microsoftu tworzone na Project Scorpio mają oferować natywne 4K, ale warto o tym przypomnieć, pisząc o Crackdown 3.

Zgodnie z tradycjami serii, Crackdown 3 pozwoli nam wcielić się w agenta rządowego, który w walce z przestępczością zorganizowaną nie przebiera w środkach. Ponownie przeniesiemy się do otwartego, futurystycznego miasta, po którym można będzie swobodnie się poruszać, łącznie ze wspinaniem się na budynki i skakaniem po dachach wieżowców. Niezłą gratką dla miłośników destrukcji będzie możliwość obrócenia całego miasta w gruzy, co umożliwi zaawansowany silnik fizyczny oraz wykorzystanie mocy obliczeniowej z „chmury”.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Crackdown 3