Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2014, 14:45

autor: Meehow

Counter-Strike Nexon: Zombies – darmowy CS zadebiutuje na jesieni

Firma Nexon Europe zapowiedziała dzisiaj Counter-Strike Nexon: Zombies – darmową grę na licencji Counter-Strike, w których przeciwnikami graczy będą żywe trupy. Tytuł zadebiutuje w 3. kwartale bieżącego roku na platformie Steam.

Counter-Strike Nexon: Zombies - Counter-Strike Nexon: Zombies – darmowy CS zadebiutuje na jesieni - wiadomość - 2014-08-07
Counter-Strike Nexon: Zombies

Firma Nexon Europe zapowiedziała dzisiaj Counter-Strike Nexon: Zombies – darmową grę na licencji Counter-Strike, w których przeciwnikami graczy będą żywe trupy. Tytuł, choć oparty na doskonale znanym modelu rozgrywki, ma wzbogacić ją o nową zawartość w rodzaju nowych broni, przeciwników czy trybów gry. Rozgrywkę napędzać będą sami nieumarli, którzy w świecie Counter-Strike Nexon: Zombies mają być szybcy, agresywni i szalenie niebezpieczni, choć, co nie każdy wie, nie będzie to ich debiut w legendarnej serii sieciowych FPS-ów. Darmowy Counter-Strike z zombiakami ma być przyjazny zarówno dla weteranów serii, jak i dla kompletnie początkujących graczy. Ponadto tytuł będzie zaopatrzony w takie klasyczne rozwiązania, jak ratowanie zakładników czy rozbrajanie bomby.

Niestety, informacje na temat gry ograniczają się do ogólników i PR-owskich haseł, z których zasadniczo nic nie wynika. Można przypuszczać, że gra będzie wykorzystywała system mikropłatności, choć nie do końca wiadomo, do jakiego stopnia: niewpływającego na rozgrywkę (np. pakiety wyglądu itp.) czy pay-to-win. Patrząc na historię darmowych Counter-Strike’ów (Counter-Strike Online, Counter-Strike Online 2), można przynajmniej częściowo spodziewać się tej drugiej opcji, czyli chociażby kupowania lepszej broni za prawdziwe pieniądze.

Counter-Strike Nexon: Zombies zadebiutuje na platformie Steam w trzecim kwartale bieżącego roku i będzie dostępne w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, rosyjskim i polskim.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Counter-Strike Nexon: Zombies

Counter-Strike Nexon: Zombies