Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2013, 09:00

autor: Góral

Company of Heroes 2 - darmowa aktualizacja Turning Point wprowadzi edytor map do multiplayera

12 listopada zostanie udostępniona darmowa aktualizacja Turning Point do gry Company of Heroes 2. Wprowadzi ona do zabawy edytor map do multiplayera, udostępni czterech kolejnych dowódców oraz dwie dodatkowe miejscówki stworzone przez dewelopera.

Company of Heroes 2: Turning Point ukaże się w przyszłym tygodniu. - Company of Heroes 2 - darmowa aktualizacja Turning Point wprowadzi edytor map do multiplayera - wiadomość - 2013-11-05
Company of Heroes 2: Turning Point ukaże się w przyszłym tygodniu.
Company of Heroes 2: Turning Point w skrócie:
  • Darmowa aktualizacja gry Company of Heroes 2
  • Wprowadzi do zabawy opcję tworzenia i udostępniania multiplayerowych map, dwa nowe terytoria oraz czterech dowódców
  • Premiera nastąpi 12 listopada

Firma Sega, wydawca gry Company of Heroes 2, ujawniła na oficjalnej stronie produkcji zawartość darmowej aktualizacji do gry. Turning Point ukaże się 12 listopada i wprowadzi między innymi opcję tworzenia i udostępniania multiplayerowych map.

Oprócz tego twórcy ze studia Relic Entertainment udostępnią czterech nowych dowódców, po dwóch dla każdego narodu (Sowieci i Niemcy). Warto zaznaczyć, że połowa z nich (sowiecki Defensive Tactics oraz niemiecki Defensive Doctrine) zostali zaprojektowani przez członków społeczności, podczas wizyty u dewelopera latem bieżącego roku. Aby uzyskać do nich dostęp, trzeba będzie zarejestrować się na oficjalnej stronie gry.

Oprócz tego otrzymamy dwie nowe mapy do multiplayera - Rails & Metal (2-4 graczy) i Lazur Factory (6-8 graczy). Jeżeli nie możecie się ich doczekać, to warto śledzić dziś kanał dewelopera w serwisie Twitch, gdzie zostaną zaprezentowane obie miejscówki.

Company of Heroes 2 - darmowa aktualizacja Turning Point wprowadzi edytor map do multiplayera - ilustracja #3Company of Heroes 2 ukazało się na komputerach PC 25 czerwca bieżącego roku. Tytuł został ciepło przyjęty przez media, uzyskując 80 punktów w serwisie Metacritic. Mimo wszystko okazał się gorszy, niż cześć pierwsza, która jest jedną z najlepiej ocenianych gier strategicznych w historii (średnia w Metacritic wynosi 93 punkty). W ciągu pierwszego tygodnia obecności na rynku produkcja sprzedała się w nakładzie około 380 tys. egzemplarzy.