Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 03:28

Commander Keen powraca jako gra mobilna

Latem studio ZeniMax Online wyda na platformach mobilnych grę Commander Keen - odświeżoną wersję serii miniprodukcji, od których swoją karierę zaczynał w latach 90. zespół id Software.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Zapomniana marka zostanie przekształcona przez studio ZeniMax Online w grę mobilną. - Commander Keen powraca jako gra mobilna - wiadomość - 2019-06-10
Zapomniana marka zostanie przekształcona przez studio ZeniMax Online w grę mobilną.

Zanim studio id Software stworzyło tak legendarne produkcje jak Wolfenstein 3D czy Doom, stawiało pierwsze kroki serią minigier o tytule Commander Keen. Do niedawna pamiętało o niej stosunkowo niewielu graczy… ale firma Bethesda zmieniła to w trakcie konferencji w ramach E3, zapowiadając swoją nową produkcję mobilną. Zadebiutuje ona latem na urządzeniach z systemami iOS/Android i przedstawi historię rodzeństwa geniuszy – Billy’ego i Billie Blaze – które walczy z kosmitami za pomocą gadżetów wykonanych z przedmiotów codziennego użytku. Commander Keen zaoferuje zarówno tryb kampanii, jak i możliwość rozgrywki przeciwko drugiemu graczowi. Pierwszy zwiastun tego tytułu zobaczycie poniżej.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Commander Keen
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Commander Keen

Commander Keen