Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2020, 19:45

autor: Vergil

Comanche – wymagania sprzętowe PC i start otwartych beta-testów

Firma THQ Nordic poinformowała o rychłym rozpoczęciu otwartych beta-testów gry Comanche. Poza tym wydawca podzielił się oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi tej produkcji, które nie należą do najniższych.

W SKRÓCIE:
  1. 28 lutego rozpoczną się otwarte beta-testy gry Comanche, które potrwają do 2 marca;
  2. poznaliśmy również całkiem spore wymagania sprzętowe tej multiplayerowej produkcji.

Zapowiedziany w sierpniu ubiegłego roku Comanche, czyli multiplayerowa gra akcji, w której gracze biorą udział w powietrznych starciach z udziałem śmigłowców oraz dronów, doczeka się otwartych beta-testów. Wystartują one jutro (tj. 28 lutego) około 13:00 polskiego czasu, a dobiegną końca 2 marca o 19:00. Dostęp do nich można uzyskać za pośrednictwem platformy Steam.

W ramach beta-testów wszyscy chętni będą mogli sprawdzić, jak w praktyce sprawdzają się starcia dwóch czteroosobowych grup, z których jedna atakuje, a druga próbuje się bronić. Podczas zabawy każdy gracz będzie mógł wykorzystać jeden z tytułowych śmigłowców oraz przydzielonych do niego dronów bojowych (przydatnych, gdy potyczki przeniosą się na przykład do wnętrz budynków). Warto dodać, że jak to zwykle bywa, deweloperzy obiecują, iż zamierzają uważnie wsłuchać się w opinie graczy. Wszystko po to, by dostarczyć „najlepsze możliwe doświadczenie”.

Czy seria Comanche zaliczy spektakularny powrót? - Comanche – wymagania sprzętowe PC i start otwartych beta-testów - wiadomość - 2020-02-27
Czy seria Comanche zaliczy spektakularny powrót?

Na tym jednak nie koniec informacji związanych z ową produkcją, gdyż wydawca – firma THQ Nordic – podzielił się także jej oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi, które nie należą do najniższych. Sprawdźcie zresztą sami.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny:

64-bitowy Windows 10

Procesor:

Intel Core i5-7200U lub odpowiednik firmy AMD

Pamięć RAM:

8 GB

Karta graficzna:

GeForce GTX960 lub odpowiednik firmy AMD

Wersja DirectX:

DirectX 11

Sieć:

Szerokopasmowe połączenie internetowe

Wolne miejsce na dysku:

35 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

System operacyjny:

64-bitowy Windows 10

Procesor:

Intel Core i7 7700 lub odpowiednik firmy AMD

Pamięć RAM:

16 GB

Karta graficzna:

GeForce GTX1060 lub odpowiednik firmy AMD

Wersja DirectX:

DirectX 11

Sieć:

Szerokopasmowe połączenie internetowe

Wolne miejsce na dysku:

35 GB

Przypomnijmy jeszcze, że choć seria Comanche może się pochwalić długą historią, od premiery jej ostatniej dotychczas wydanej odsłony, czyli Comanche 4, minęło już ponad dziewiętnaście lat. Czas pokaże, czy odpowiedzialne za jej wznowienie studio Nukklear będzie godnym kontynuatorem dzieła ekipy Novalogic.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Comanche
  2. Wersja beta gry Comanche na Steamie