filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 kwietnia 2022, 10:30

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 22-24 kwietnia 2022 roku

Podczas tego weekendu subskrybenci serwisów VoD mogą nadrobić najnowszy film o Batmanie, a także obejrzeć obiecujący serial Turysta. Poza tym czeka na nich kilka innych ciekawych nowości. Zobacz, co się pośród nich znalazło.

Źródło: Warner Bros./materiały promocyjne

W tym tygodniu na VoD miał premierę jeden z dużych hitów tego roku – nowa odsłona przygód Batmana, w której w głównego bohatera wciela się Robert Pattinson. Poza tym wśród nowości znalazł się obiecujący serial, w którym występuje Jamie Dornan. Fani Saula Goodmana będą zaś mogli obejrzeć kontynuację jego historii, a miłośnicy prozy Harlana Cobena mogą liczyć na kolejną dawkę emocji w nowej ekranizacji jego powieści. W ten weekend subskrybenci wyruszą również na przygodę w towarzystwie doktora, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Zobaczcie, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO Max i Amazon Prime Video w weekend 22 – 24 kwietnia 2022 roku.

Zadzwoń do Saula: 6. sezon 1. część (Better Call Saul) – Netflix

 1. Co to: pierwsza część finałowego sezonu spin-offu Breaking Bad
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 20 kwietnia
 3. Rok premiery: 2015

Finałowy sezon domyka skomplikowaną podróż i transformację skompromitowanego bohatera serialu z Jimmy’ego McGilla w Saula Goodmana. Z kartelu na salę sądową, z Albuquerque do Omaha, szósty sezon opowiada o skomplikowanej relacji Jimmy’ego z Kim, która jest w samym środku własnego kryzysu egzystencjalnego. Tymczasem Mike, Gus, Nacho i Lalo utknęli w grze w kotka i myszkę, w której na szali jest życie.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Zadzwoń do Saula

Serial Zadzwoń do Saula obejrzysz na Netflixie

Turysta (The Tourist) – HBO Max

 1. Co to: serial o mężczyźnie, który musi odzyskać wspomnienia, zanim doścignie go przeszłość
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 21 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Kiedy pochodzący z Irlandii Północnej mężczyzna budzi się w australijskim szpitalu z amnezją, musi wykorzystać wszystkie, choćby najmniejsze wskazówki, aby odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość. W głównej roli występuje Jamie Dornan.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Turysta

Serial Turysta obejrzysz na HBO Max

Zachowaj spokój – Netflix

 1. Co to: polski serial na podstawie powieści Harlana Cobena
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 22 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Nastolatek znika w tajemniczych okolicznościach. Wieść o tym zaburza pozornie idylliczne życie zamożnych mieszkańców warszawskiego osiedla. Sytuacja szybko eskaluje, a rodzice są zmuszeni zrobić wszystko, aby ochronić swoje dzieci, które u progu dorosłości zamierzają wziąć sprawy w swoje ręce.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Zachowaj spokój

Serial Zachowaj spokój obejrzysz na Netflixie

The Batman – HBO Max

 1. Co to: nowa odsłona przygód zamaskowanego mściciela z Robertem Pattinsonem w głównej roli
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Kiedy Riddler, sadystyczny seryjny morderca, zaczyna zabijać kluczowych polityków z Gotham, Batman zmuszony jest zbadać korupcję w mieście i zakwestionować udział swojej rodziny, aby powstrzymać przestępcę. Jest to drugi rok działalności Bruce’a Wayne’a w roli Człowieka-nietoperza.

 1. Dowiedz się więcej o filmie The Batman

Film The Batman obejrzysz na HBO Max

Doktor Dolittle (Dolittle) – Amazon Prime Video

 1. Co to: nowa wersja przygód doktora, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 21 kwietnia
 3. Rok premiery: 2020

Po śmierci żony doktor John Dolittle, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami, wraz z młodym uczniem i ekipą nietypowych zwierzaków wyrusza na poszukiwania legendarnej wyspy, gdzie znajduje się uzdrawiające drzewo. Potrzebuje go, aby pomóc umierającej królowej Wiktorii, która przebywa w Pałacu Buckingham.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Doktor Dolittle

Film Doktor Dolittle obejrzysz na Amazon Prime Video

Heartstopper – Netflix

 1. Co to: serial o dorastaniu, niezwykłej przyjaźni i młodzieńczej miłości
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 22 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Opowieść o dwójce nastolatków, Nicku Nelsonie i Charliem Springu, uczących się w szkole dla chłopców. Delikatny Nick i twardy sportowiec Charlie w wyniku zbiegu okoliczności mają okazję lepiej się poznać i dzięki temu zostać bliskimi przyjaciółmi. Z czasem odkrywają, że ich przyjaźń może być czymś więcej. Jest to historia o dorastaniu i odkrywaniu siebie.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Heartstopper

Serial Heartstopper obejrzysz na Netflixie

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej