Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 kwietnia 2022, 10:47

The Batman już dostępny na HBO Max

Najnowszy Batman zawitał na platformę HBO Max. To doskonała okazja, aby nie ruszając się z domu obejrzeć najnowszą produkcję wytwórni Warner Bros.

Najnowszy Batman zawitał już do HBO Max, rozszerzając imponującą ofertę platformy streamingowej. To niebywała okazja, aby nie ruszając się z domu obejrzeć kinowy hit krótko po premierze.

HBO Max kupisz tutaj

Fabuła produkcji Warner Bros. skupia się na śledztwie Bruce’a Wayne’a dotyczącym seryjnego mordercy zwanego Człowiekiem-Zagadką, który grasuje po Gotham City. Wszystko zaczyna się od śmierci burmistrza Dona Mitchella Juniora, przy którego ciele pozostawiono wiadomość dla Batmana.

Tym razem w tytułowego superbohatera wcielił się Robert Pattinson. Na ekranie ujrzymy także Zoë Kravitz jako Kobietę-Kot, Paula Dano jako Człowieka-Zagadkę, Jeffreya Wrighta jako porucznika Jamesa Gordona, czy Colina Farrella w roli Pingwina.

The Batman w reżyserii Matta Reevesa spotkał się z ciepłym przyjęciem przez krytyków oraz widzów. W serwisie Rotten Tomatoes film może poszczycić się 85% świeżości na bazie ocen recenzentów oraz 87% na podstawie opinii użytkowników. Ta produkcja to także największy sukces komercyjny Warner Bros. od czasu Jokera.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.