Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 kwietnia 2022, 10:54

The Batman 2 potwierdzony; Robert Pattinson i Matt Reeves znowu połączą siły

Robert Pattinson powróci do roli Mrocznego rycerza. Warner Bros. oficjalnie potwierdziło, że The Batman 2 powstanie.

Źródło: materiały prasowe | Warner Bros.

Warner Bros. w końcu potwierdziło, że The Batman otrzyma sequel. Wiadomością tą firma podzieliła się podczas prezentacji na CinemaCon (via Deadline). Jest to ważne wydarzenie stworzone z myślą o właścicielach sieci kinowych.

Batman powróci

Warner Bros. zdradziło, że na stołku reżysera The Batman 2 znów zasiądzie Matt Reeves. W rolę Mrocznego rycerza ponownie wcieli się zaś Robert Pattinson.

Niestety są to jedyne informacje na temat filmu, jakimi się podzielono. Nie wiemy, kiedy możemy spodziewać się startu prac nad produkcją czy jej premiery.

Nie zdradzono również żadnych informacji na temat fabuły kolejnej części serii. Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Jest po prostu zbyt wcześnie, by ujawniać tego typu informacje.

The Batman obejrzysz na HBO Max

Pewna kontynuacja

Decyzja o produkcji kolejnej odsłony cyklu nie powinna nikogo dziwić. Pierwsza część Batmana w wykonaniu Pattinsona okazała się wielkim sukcesem. Film zarobił na całym świecie 759 milionów dolarów, co czterokrotnie przekracza jego budżet.

Produkcja cieszy się również bardzo dużą popularnością na HBO Max. The Batman może pochwalić się większą oglądalnością niż Diuna, Wonder Woman 1984 czy Matrix Zmartwychwstania.

W gruncie rzeczy ogłoszenie, że powstanie kolejna część serii było więc jedynie formalnością. Wątpliwe, by ktokolwiek zakładał, że istnieje szansa, by The Batman nie otrzymał sequela.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.