Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 września 2021, 14:00

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 10-12 września 2021 roku

W ten weekend na Netflixie pożegnamy Lucyfera i przywitamy Borysa Szyca, a także odeprzemy atak obcych na HBO GO i zabawimy się w podglądaczy na Amazon Prime Video. Sprawdźcie, co przygotowały największe platformy streamingowe w Polsce.

Tydzień po tygodniu Netflix raczy nas pożegnaniami, na które (nie) byliśmy gotowi. Wpierw był Dom z papieru, teraz przyszła kolej na Lucyfera. Co prócz tego? Polski akcent w dobrze ocenianej belgijskiej produkcji i sporo trzymających w napięciu obrazów. Przekonajcie się sami, co obejrzeć w najbliższe dni na Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video dzięki poniższej liście, która dotyczy weekendu od 3 do 5 września 2021 roku.

Lucyfer: 6. sezon (Lucifer) – Netflix

 1. Co to: ostatni sezon przygód niezwykle popularnego władcy piekieł
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 10 września
 3. Rok premiery: 2021

Tydzień temu Netflix przywitał nas w weekend pierwszą częścią finałowego sezonu Domu z papieru, teraz zaś przyjdzie nam pożegnać się z Lucyferem. Popularny władca piekieł wraz z szóstym sezonem zakończy swoją historię. Zapewne jak każdy kolejny jej rozdział, tak i ten będzie cieszył się ogromnym powodzeniem na Netflixie i zagości na długo w topowej dyszce.

 1. Lucyfer na Netflixie

Kierunek: Noc: 2. sezon (Into the Night) – Netflix

 1. Co to: kontynuacja serialowego thrillera, w której jedynym ratunkiem jest ucieczka w mrok
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 8 września
 3. Rok premiery: 2021

Ciepło przyjęty belgijski dreszczowiec doczekał się drugiego sezonu. Produkcja kontynuuje wątki rozpoczęte w pierwszym sezonie, a bohaterowie w dalszym ciągu starają się odnaleźć bezpieczne schronienie przed niszczycielską mocą słońca. Co ciekawe, w drugim sezonie serialu luźno inspirowanego prozą Jacka Dukaja zobaczymy na ekranie Polaka. Jedna z ról przypadła Borysowi Szycowi.

 1. Kierunek: Noc na Netflixie

Dzień Niepodległości: Odrodzenie (Independence Day: Resurgence) – HBO GO

 • Co to: druga inwazja obcych na Ziemię według Rolanda Emmericha
 • Od kiedy dostępny na platformie: 11 września
 • Rok premiery: 2016

Kontynuacja jednego z najbardziej kasowych widowisk w historii kina. Roland Emmerich znów zmusza swoich bohaterów do obrony przed inwazją kosmitów. W dwadzieścia lat od ataku na Ziemię w Dzień Niepodległości obcy przypuszczają odwet. Produkcja nie okazała się tak wielkim przebojem jak pierwowzór, niemniej jest to nadal kawał dobrego sensacyjnego kina sci-fi.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety, filmy i gry.

The Voyeurs – Amazon Prime Video

 • Co to: thriller z przesłaniem, by nie wtykać nosa w nieswoje sprawy
 • Od kiedy dostępny na platformie: 10 września
 • Rok premiery: 2021

The Voyeurs to thriller, który intryguje już samym streszczeniem fabuły. Do nowego, wymarzonego mieszkania wprowadza się młode małżeństwo. Wkrótce małżonkowie odkrywają, że ze swojego okna widzą dokładnie to, co dzieje się w apartamencie naprzeciw, zamieszkałym przez atrakcyjną parę o bardzo burzliwych relacjach. Nasi bohaterowie postanawiają wejść w interakcję z nowymi sąsiadami, co prowadzi ich w kierunku dramatu.

 1. The Voyeurs na Amazon Prime Video

Sprawdź 30 dni Amazon Prime za darmo, wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem. Prime Video nie ma jeszcze oficjalnego wsparcia w Polsce, ale to się zmieni, ponieważ Amazon otworzył polską wersję serwisu. Obecnie wystarczy użyć konta na Amazon UK.

Zwierzyna (Prey) – Netflix

 • Co to: klasyczny dreszczowiec, który niczym nie zaskakuje, ale dobrze realizuje reguły gatunku
 • Od kiedy dostępny na platformie: 10 września
 • Rok premiery: 2021

Zwierzyna to klasyczny, trzymający w napięciu dreszczowiec, wyprodukowany przez naszych sąsiadów zza Odry. Film opiera się na utartym schemacie: grupa pięciu przyjaciół wyjeżdża w odludne miejsce, by się zabawić. Gdy po raz pierwszy słyszą strzały w środku lasu, są przekonani, że to myśliwi. Mają rację, nie wiedzą jednak, że to oni są ofiarami. W obsadzie m.in. David Kross, aktor znany z filmu Lektor.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety, filmy i gry.