Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 grudnia 2021, 12:50

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 10-12 grudnia 2021 roku

Zobacz, co nowego w tym tygodniu do swoich bibliotek wprowadziły platformy VoD. Na subskrybentów czekają kosmiczne przygody, a także ludzkie dramaty, śledztwa i starcia rodem z kart komiksów.

W tym tygodniu Amazon Prime Video stawia na pozaziemską tematykę, udostępniając swoim subskrybentom pierwszy odcinek finałowego sezonu kosmicznej opery, a także film opowiadający o rodzinie, której zagrażają obcy. Za to na Netflixie znajdziemy kolejny sezon superbohaterskiej produkcji spod sztandaru DC i film opowiadający o trudnościach, związanych z powrotem do życia po pobycie w więzieniu. Z kolei HBO GO dla swoich subskrybentów przygotowało produkcje z gatunków horroru i komedii. Zobaczcie, jakie nowe filmy i seriale możecie obejrzeć na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video w weekend 10-12 grudnia 2021 roku.

Titans: 3. sezon – Netflix

 1. Co to: trzeci sezon serialu na podstawie komiksów ze stajni DC, który opowiada o grupie młodych bohaterów prowadzonych przez Dicka Graysona, byłego pomagiera Batmana
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 8 grudnia
 3. Rok premiery: 2018

W trzecim sezonie drużyna Tytanów wraca do Gotham. Pod nieobecność Bruce’a Wayne’a mają chronić miasto, w którym właśnie pojawił się nowy niebezpieczny przeciwnik – Red Hood. Dick Grayson i współpracująca z nim Barbara Gordon, nowa komisarz policji, zmuszeni są skorzystać z pomocy osadzonego w więzieniu przestępcy, aby powstrzymać nowe zagrożenie w mieście. Tytani napotykają także na dodatkowe problemy w swoich szeregach, wynikające między innym z siostrzanego konfliktu.

 1. Titans obejrzysz na Netflixie
 2. Dowiedz się więcej o Titans

I tak po prostu (And Just Like That...) – HBO GO

 1. Co to: kontynuacja przygód Carrie, Mirandy i Charlotte, które mierzą się z trudami miłości i życia po pięćdziesiątce
 2. Od kiedy dostępna na platformie: 9 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Kolejny rozdział przygód Carrie, Mirandy i Charlotte, które po perypetiach jakie musiały przejść w wieku trzydziestu lat, przekonują się, że życie i przyjaźnie są jeszcze bardziej skomplikowane, gdy jest się dwie dekady starszym. Do swoich ról w produkcji powracają Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Chris Noth.

 1. I tak po prostu obejrzysz na HBO GO

The Expanse: 6. sezon – Amazon Prime Video

 1. Co to: pierwszy odcinek finałowego sezonu serialu w konwencji kosmicznej opery; co tydzień nowy epizod
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 10 grudnia
 3. Rok premiery: 2015

Finałowy sezon The Expanse zaczyna się podczas wojny w Układzie Słonecznym, gdy Marco Inaros i dowodzona przez niego Wolna Flota kontynuuje ofensywę wycelowaną w Ziemię i Marsa. Kiedy narastające napięcie wywołane wojną i doświadczenie straty zagrażają załodze Rocinante podziałem, Chrisjen Avasarala decyduje się wysłać Bobbie Draper, byłą starszą sierżant Marsjańskiego Korpusu Marine, na tajną misję, która może odwrócić losy konfliktu. W tym czasie w Pasie Drummer i członkowie jej rodziny, którzy pozostali przy życiu, uciekają po tym, jak zdradzili Marco. Z kolei na odległej planecie za Pierścieniami rodzi się nowa potęga.

 1. The Expanse obejrzysz na Amazon Prime Video
 2. Dowiedz się więcej o The Expanse

Niewybaczalne (The Unforgivable) – Netflix

 1. Co to: film o kobiecie, która po wyjściu z więzienia napotyka na trudności podczas powrotu do dawnej społeczności
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 12 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Po odbyciu kary za brutalną zbrodnię Ruth Slater wraca do społeczności, która nie chce jej wybaczyć dawnych czynów. W obliczu surowego osądu w miejscu, które kiedyś nazywała domem, jej jedyną nadzieją na odkupienie jest odnalezienie młodszej siostry, którą była zmuszona opuścić. W głównej roli występuje Sandra Bullock.

 1. Niewybaczalne obejrzysz na Netflixie

Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii (The VVitch: A New-England Folktale) – HBO GO

 1. Co to: horror o rodzinie żyjącej w 1630 roku w Nowej Anglii, której członkowie zwracają się przeciwko sobie, gdy zaczynają dotykać ich poważne nieszczęścia
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 10 grudnia
 3. Rok premiery: 2015

Nowa Anglia, 1630 rok. William i Katherine wraz z piątką dzieci starają się wieść pobożne, chrześcijańskie życie, osiedlając się na skraju nieprzebytej dziczy. Kiedy ich nowonarodzony syn znika w tajemniczych okolicznościach, a ich plony niszczeją, rodzina zwraca się przeciwko sobie. Czarownica to mrożący krew w żyłach portret rodziny rozpadającej się przez własne lęki oraz obawy i zdanej na łaskę nieuchronnego Zła. Czy to początek ich końca?

 1. Film Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii obejrzysz na HBO GO
 2. Dowiedz się więcej o filmie Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii

Encounter – Amazon Prime Video

 1. Co to: dwójka braci wyrusza w podróż z ojcem, który stara się ich chronić przed zagrożeniem z kosmosu
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 10 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Odznaczony żołnierz Marine wyrusza na misję, której celem jest ocalenie jego dwóch synów przed tajemniczym zagrożeniem. W obliczu niebezpieczeństw, którym muszą stawić czoła podczas tej podróży, chłopcy są zmuszeni zostawić za sobą dzieciństwo. W filmie występują m.in.: Riz Ahmed, Octavia Spencer, Janina Gavankar, Rory Cochrane, Lucian-River Chauhan i Aditya Geddada.

 1. Encounter obejrzysz na Amazon Prime Video

Detektyw małolat (The Kid Detective) – HBO GO

 1. Co to: historia detektywa, który od dzieciństwa niezmiennie zajmuje się trywialnymi sprawami, przez co znajduje się w dołku i dopiero pierwsze „dorosłe” zlecenie to zmienia
 2. Od kiedy dostępna na platformie: 12 grudnia
 3. Rok premiery: 2020

Niegdyś słynny dziecięcy detektyw ma obecnie 32 lata i między kacem a napadami użalania się nad sobą nadal rozwiązuje te same trywialne zagadki. Jest tak dopóki naiwna klientka nie dostarcza mu pierwszej „dorosłej” sprawy, polegającej na odkryciu, kto brutalnie zamordował jej chłopaka.

 1. Film Detektyw małolat obejrzysz na HBO GO

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.