Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 grudnia 2021, 12:55

autor: Ignacy Kruk

Zobacz Dijkstrę na nowych zdjęciach z 2. sezonu Wiedźmina

Nowe ujęcia z 2. sezonu Wiedźmina oprócz znajomych bohaterów prezentują nową dla serialu postać szefa redańskiego wywiadu Sigismunda Dijkstry.

Wyczekiwana przez wielu premiera 2. sezonu Wiedźmina już w przyszłym tygodniu. Netflix nie zwalnia z marketingiem, ujawniając przy tym coraz więcej na temat fabuły i postaci, jakie zobaczymy w kontynuacji serialu. Oprócz rozwinięcia relacji znanych nam już Geralta, Ciri i Yennefer kontynuacja wprowadzi zupełnie nowych dla produkcji Netflixa bohaterów.

Jednym z istotnych, nowych indywiduów w 2. sezonie będzie grany przez Grahama McTavisha Sigismund Dijkstra, który w prozie Sapkowskiego pełni rolę przebiegłego szefa wywiadu w królestwie Redanii. Nowe zdjęcia dają nam pierwszą okazję, by zobaczyć, jak jego postać prezentuje się w serialu.

Zobacz Dijkstrę na nowych zdjęciach z 2. sezonu Wiedźmina - ilustracja #1Zobacz Dijkstrę na nowych zdjęciach z 2. sezonu Wiedźmina - ilustracja #2Zobacz Dijkstrę na nowych zdjęciach z 2. sezonu Wiedźmina - ilustracja #3Zobacz Dijkstrę na nowych zdjęciach z 2. sezonu Wiedźmina - ilustracja #4Zobacz Dijkstrę na nowych zdjęciach z 2. sezonu Wiedźmina - ilustracja #5

Jak podoba Wam się Graham McTavish jako Dijkstra? Pasuje do opisów z książek Sapkowskiego?

2. sezon Wiedźmina zadebiutuje na Netflixie już 17 grudnia.

  1. Serial Wiedźmin na Netflixie