Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 grudnia 2021, 11:30

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w świąteczny weekend 24-26 grudnia 2021 roku

Zapoznaj się z nowościami na platformach streamingowych z tego tygodnia. Wśród nich są produkcje ze znanymi twarzami, a także powrót popularnego serialu.

W tym tygodniu na platformach streamingowych pojawi się kilka ciekawych tytułów z gwiazdorską obsadą, w tym również starsze, nagradzane produkcje. Poza tym udostępniona została kontynuacja przygód Emily, która stara się ułożyć sobie życie w Paryżu, a także pierwszy sezon południowokoreańskiego serialu, który opowiada o misji kosmicznej. Zobaczcie, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video w świąteczny weekend 24-26 grudnia 2021 roku.

Nie patrz w górę (Don't Look Up) – Netflix

 1. Co to: dwójka astronomów musi udać się w tournée po mediach, aby ostrzec ludzkość przed zbliżającą się kometą, która zniszczy Ziemię
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 24 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Kate Dibiasky, absolwentka astronomii, i jej profesor Randall Mindy dokonują zdumiewającego odkrycia komety krążącej po Układzie Słonecznym. Problem polega na tym, że kometa jest na kursie kolizyjnym z Ziemią. Inny kłopot? Nikogo to nie obchodzi. Okazuje się, że ostrzeżenie ludzkości przed zagrożeniem wielkości Mount Everestu jest problematyczne. Z pomocą dr Oglethorpe’a, Kate i Randall wyruszają w tournée po mediach, które prowadzi z gabinetu obojętnej prezydent Orlean do optymistycznego programu porannego The Daily Rip, prowadzonego przez Brie i Jacka. Zostało tylko sześć miesięcy do zderzenia z kometą, a ich ostatnią nadzieją jest 24-godzinny program, który ma przyciągnąć uwagę społeczeństwa uzależnionego od mediów społecznościowych. Co będą musieli zrobić, żeby przekonać ich do spojrzenia w górę i dostrzeżenia zagrożenia?

 1. Dowiedz się więcej o Nie patrz w górę

Nie patrz w górę obejrzysz na Netflixie

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri) – HBO GO

 1. Co to: nagradzany film o samotnej matce, której córka została zamordowana; po miesiącach bez odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło, kobieta postanawia „zmotywować” stróżów prawa do pracy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 24 grudnia
 3. Rok premiery: 2017

Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku Ebbing, gdzie kilka miesięcy wcześniej zgwałcono i zamordowano młodą dziewczynę. Sprawca wciąż nie został odnaleziony, co skłania matkę dziewczyny do podjęcia działań. Oskarżając policję o nie zrobienie niczego, co mogłoby pomóc w złapaniu przestępcy, kobieta wynajmuje trzy billboardy, na których umieszcza napisy, mające „zmotywować” stróżów prawa do pracy. Wywołuje to niepochlebną reakcję wśród mieszkańców, a zwłaszcza u porywczego zastępcy szeryfa.

 1. Dowiedz się więcej o Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri obejrzysz na HBO GO

Being The Ricardos – Amazon Prime Video

 1. Co to: Lucy i Desi mierzą się z kryzysami, które mogą zakończyć ich kariery, a także małżeństwo
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 21 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Lucille Ball i Desi Arnaz muszą zmierzyć się z personalnymi oskarżeniami, politycznymi oszczerstwami, a także z kulturowym tabu. Film oferuje wgląd w skomplikowany, romantyczny i zawodowy związek pary, zabierając widzów do pokoju scenarzystów, na scenę dźwiękową i za zamknięte drzwi produkcji przełomowego sitcomu I Love Lucy z Ball i Arnazem podczas krytycznego tygodnia produkcji.

 1. Dowiedz się więcej o Being The Ricardos

Being The Ricardos obejrzysz na Amazon Prime Video

Emily w Paryżu: 2. Sezon (Emily in Paris) – Netflix

 1. Co to: drugi sezon serialu o młodej Amerykance, która zostaje zatrudniona przez paryską firmę marketingową, aby przekazać im amerykańską perspektywę w pracy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 22 grudnia
 3. Rok premiery: 2020

Emily, bardziej zakorzeniona w swoim paryskim życiu, lepiej radzi sobie nawigując po mieście, ale wciąż zmaga się z naturą francuskiego życia. Po wpakowaniu się w miłosny trójkąt z sąsiadem i pierwszą francuską przyjaciółką, Emily skupia się na pracy, co z każdym kolejnym dniem coraz bardziej się komplikuje. Na lekcjach francuskiego poznaje innego imigranta, który jednocześnie ją drażni i intryguje. Jak potoczy się dalsze życie Emily w Paryżu?

 1. Dowiedz się więcej o Emily w Paryżu

Emily w Paryżu obejrzysz na Netflixie

Kształt wody (The Shape of Water) – HBO GO

 1. Co to: w sekretnym laboratorium rządowym w latach 60. samotna woźna nawiązuje wyjątkową relację z podwodnym stworzeniem przetrzymywanym w niewoli
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 25 grudnia
 3. Rok premiery: 2017

Opowieść rozgrywająca się na tle zimnej wojny. W sekretnym laboratorium rządowym samotna Elisa pracuje w izolacji jako woźna. Jej życie zmienia się na zawsze, gdy wraz ze współpracowniczką odkrywają tajny eksperyment – tajemnicze, pokryte łuskami stworzenie z Ameryki Południowej, które żyje w kontenerze wypełnionym wodą. Gdy Elisa nawiązuje wyjątkową więź ze swoim nowym przyjacielem, dowiaduje się, że jego los i przetrwanie leży w rękach wrogiego agenta rządowego i biologa morskiego.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Kształt wody

Kształt wody obejrzysz na HBO GO

The Silent Sea – Netflix

 1. Co to: południowokoreański serial o niebezpiecznej, 24-godzinnej misji na Księżycu, podczas której badacze próbują odzyskać próbki z opuszczonego ośrodka badawczego przesiąkniętego tajemnicami
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 24 grudnia
 3. Rok premiery: 2021

Osadzona w przyszłości opowieść, która rozgrywa się, gdy na Ziemi zaczyna brakować wody i jedzenia z powodu pustynnienia. Yoon Jae jest żołnierzem agencji kosmicznej. Wraz z wyselekcjonowanym zespołem, do którego należy również Ji An, odbywają podróż na Księżyc. Ich misją jest odzyskanie tajemniczej próbki z opuszczonego ośrodka badawczego.

The Silent Sea obejrzysz na Netflixie

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.