Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 lipca 2015, 11:54

Clash of Clans otrzyma comiesięczny Turniej Legendarnej Ligi

Studio Supercell ujawniło plany wprowadzenia do gry Clash of Clans comiesięcznego Turnieju Legendarnej Ligi (ang. Legend League Tournament). Ma on znacząco usprawnić całe rozgrywki multiplayer w tej produkcji.

Clash of Clans to zdecydowanie najpopularniejsza multiplayerowa gra na rynku mobilnym, ale autorzy, czyli ludzie ze studia Supercell, uznali, że wciąż jest dużo rzeczy, które można by poprawić w tym przeboju. Twórcy ujawnili właśnie plany dotyczące sporych zmian, jakie czekają rozgrywki wieloosobowe.

Skróceniu ulegnie czas wyszukiwania partnerów do rozgrywki, oferty Trofeów mają być bardziej zrównoważone (obecnie na wysokich poziomach za zwycięstwo często dostać można jedynie +1, a za porażkę utracić 37), a gracze otrzymają więcej możliwości awansowania w rankingu. Wszystkie te problemy miały jeden wspólny problem – niewielka ilość graczy na samym szczycie rankingów. Sposobem na naprawę tej sytuacji ma być wprowadzenie tzw. Legend League Tournament.

Nadchodząca aktualizacja doda więc do gry nową Legendarną Ligę dla osób z 5000 tysiącami Trofeów i powiązany z nią comiesięczny Turniej. Po jego zakończeniu posiadane Trofea powyżej 5000 zostaną usunięte z profilu i przekonwertowane na Legendarne Trofea, które na zawsze pozostaną powiązane z naszym profilem i nigdy nie będziemy mogli ich utracić. Tam też zostanie zapisana końcowa pozycja, a lista najlepszych graczy zawierać będzie zwycięzców ostatniego Turnieju.

Ten system ma znacząco zwiększyć ruch w górnych sferach rankingów. Kasowanie Trofeów powyżej 5000 sprawi, że każdego miesiąca wojna o szczytowe pozycje rozpocznie się na nowo, co ułatwi znalezienie partnerów do zabawy i zwiększy konkurencję między użytkownikami. Jednocześnie wprowadzenie Legendarnych Trofeów zagwarantuje, że nasza cała historia i prestiż związany z sukcesami w grze nie zostaną utracone.

Wszystkie te zmiany przyniesie aktualizacja, która ukaże się jeszcze w tym miesiącu w wersjach na iOS i Androida.

  1. Clash of Clans w App Store
  2. Clash of Clans w Google Play