Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 stycznia 2018, 14:53

autor: Góral

Civilization 6 w nowym Humble Monthly za ok. 40 zł

Głównym daniem w paczce Humble Monthly na luty okazało się Sid Meier's Civilization VI. Oznacza to możliwość nabycia tej gry za jedyne 12 dolarów (ok. 41 zł), w zestawie z dwoma DLC i innymi tytułami, które zostaną ujawnione dopiero po zakończeniu promocji.

Sid Meier's Civilization VI jedną z gier z paczki Humble Monthly na luty. - Civilization 6 w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2018-01-06
Sid Meier's Civilization VI jedną z gier z paczki Humble Monthly na luty.

Miesiąc temu informowaliśmy o bardzo atrakcyjnej paczce gier Humble Monthly. Wtedy jednak znaliśmy jedynie trzy produkcje z całego zestawu, ale dziś wiemy już, co otrzymały osoby, które skusiły się na wykupienie abonamentu. Oprócz Quantum Break, The Long Dark i Warhammera 40,000: Dawn of War III do zestawu trafiły następujące tytuły:

Jeżeli spóźniliście się z inwestycją, to niestety jest już po sprawie. Możecie za to skusić się na kolejną paczkę. Wiemy już, że trafi do niej strategia Sid Meier's Civilization VI wraz z dodatkami Australia Civilization & Scenario Pack i Vikings Scenario Pack. Jeśli zdecydujecie się na zakup, to dostęp do tej gry i DLC otrzymacie od razu po wpłacie. Pozostałe produkcje poznamy na początku lutego.

Przypominamy, że Humble Monthly to usługa abonamentowa. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 12 dolarów (około 41 zł), ale możecie też wykupić plany na trzy, sześć lub dwanaście miesięcy.