Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 grudnia 2017, 09:13

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Quantum Break, The Long Dark i Warhammer 40,000: Dawn of War III w nowym Humble Monthly

Dzięki nowemu Humble Monhly za 42 zł możecie zaopatrzyć się w gry Quantum Break, The Long Dark i Warhammer 40,000: Dawn of War III oraz kilka innych, nieznanych jeszcze produkcji.

Czas zacząć polowanie na dobre i tanie gry. - Quantum Break, The Long Dark i Warhammer 40,000: Dawn of War III w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2017-12-05
Czas zacząć polowanie na dobre i tanie gry.

Rozpoczął się kolejny miesiąc, więc można już zamawiać nową paczkę gier w ramach Humble Monthly. Jeżeli nie znacie tej akcji, to warto wiedzieć, że różni się ona od zwykłych paczek Humble Bundle, gdyż jest to subskrypcja, w której większość gier kupujemy w ciemno – ujawniane są one bowiem dopiero na koniec miesiąca. Na starcie wiadomo zazwyczaj o jednej, dwóch produkcjach, które znajdziemy w zestawie. Tym razem szykuje się znakomita paczka, gdyż inwestując 12 dolarów (około 42 zł), dostaniecie od razu trzy bardzo dobre pozycje – trzecioosobową grę akcji Quantum Break z kwietnia 2016 roku, survivalowe The Long Dark z sierpnia tego roku oraz strategię Warhammer 40,000: Dawn of War III z kwietnia bieżącego roku. Oprócz tego 5 stycznia otrzymacie sześć innych gier, ale na razie nie znamy ich tytułów. Naturalnie wszystkie projekty, które zgarniecie, są już Wasze – nie znikają po wygaśnięciu abonamentu.

Pamiętajcie, że Humble Monthly jest usługą abonamentową. Jeżeli skusicie się na zakup, ale nie chcecie otrzymywać paczek w kolejnych miesiącach, to musicie anulować subskrypcję, by Humble Bundle nie naliczyło Wam kolejnej płatności (według informacji na stronie odnowienie nastąpi 26 stycznia 2018 roku). Oczywiście można to zrobić w dowolnej chwili.

Poza tym warto jeszcze wspomnieć, że Humble Monthly oferuje kilka planów taryfowych. 12 dolarów miesięcznie jest podstawową opcją, ale możecie też zapłacić z góry za trzymiesięczną subskrypcję (35 dolarów – około 124 zł), półroczną (67 dolarów – około 237 zł) lub roczną (132 dolary – około 467 zł).