Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2022, 09:49

autor: mokosh

W edycji kolekcjonerskiej Starfield może pojawić się smartwatch

Edycja kolekcjonerska gry Starfield zapowiada się interesująco. W Internecie znaleźć można instrukcję obsługi smartwatcha Chronomark, który najpewniej wejdzie w skład zestawu.

W SKRÓCIE:
  1. Jeden z redditowiczów znalazł instrukcję obsługi Chronomark Smartwatch, który ma trafić do edycji kolekcjonerskiej gry Starfield.
  2. Zegarek oferuje sporo funkcji, w tym krokomierz, latarkę czy informacje pogodowe.
  3. Bethesda nie podzieliła się żadnymi oficjalnymi informacjami; na szczegóły w sprawie dostępności zegarka trzeba poczekać.

SquiddyVonn, jeden z użytkowników Reddita, odkrył, że do edycji kolekcjonerskiej gry Starfield najprawdopodobniej zostanie dołączony zegarek – Chronomark Smartwatch. Wyprodukuje go firma The Wand Company, a instrukcja obsługi urządzenia (co prawda w dość okrojonej formie) jest już dostępna w sieci.

Chronomark Smartwatch bez wątpliwości nawiązuje do określenia, jakiego Bethesda użyła w kontekście edycji kolekcjonerskiej. Nosi ona bowiem nazwę Chronomark, a design pudełka już kilkukrotnie pojawił się na materiałach wideo dotyczących Starlinka. Co więcej, w jednym z materiałów – konkretnie w „The Journey Begins”, który pojawił się na kanale Bethesdy z zeszłym roku – widać sam zegarek.

Smartwatch zaoferuje całkiem spory zakres funkcji. Zegarek będzie pełnił rolę krokomierza, podręcznej pogodynki (pokaże aktualne ciśnienie atmosferyczne, temperaturę, wilgotność powietrza) bądź latarki. Z jego poziomu odczytamy też powiadomienia z telefonu, z którym połączymy się za pomocą Bluetooth.

W edycji kolekcjonerskiej Starfield może pojawić się smartwatch - ilustracja #1
Liczba opcji wskazuje na to, że kolekcjonerzy otrzymają całkiem przydatny gadżet, źródło: https://manuals.plus/the-wand-company/lpv6-chronomark-smartwatch-manual

The Wand Company ma już doświadczenie w tworzeniu przedmiotów związanych z grami, w tym z produkcjami Bethesdy. Firma odpowiada bowiem za replikę Pip Boya, która dołączana była do kolekcjonerskiej edycji Fallouta 4. Poza tym brytyjski producent stworzył również Pokeballe i komunikator bluetooth ze Star Treka.

W edycji kolekcjonerskiej Starfield może pojawić się smartwatch - ilustracja #2
Zegarek prezentuje się całkiem przyjemnie, źródło: https://manuals.plus/the-wand-company/lpv6-chronomark-smartwatch-manual

Premiera Starfielda zaplanowana jest na 11 listopada tego roku, więc kolekcjonerzy jeszcze trochę poczekają na swój zegarek. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że smartwatch jest przedwczesnym odkryciem jednego z fanów – jak dotąd nie został oficjalnie zapowiedziany. Dlatego też szczegóły na temat jego dostępności poznamy dopiero za jakiś czas.