Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2019, 12:05

Chess Rush - konkurencja dla Dota Underlords już dostępna na iOS i Androidzie

Dziś na rynku gier mobilnych zadebiutował Chess Rush, nowa produkcja od Tencent Mobile. Tytuł oferuje krótsze mecze od konkurencji i jest już dostępny w App Store oraz Google Play.

Kolejna gra typu Auto Chess już jest na rynku. - Chess Rush - konkurencja dla Dota Underlords już dostępna na iOS i Androidzie - wiadomość - 2019-07-04
Kolejna gra typu Auto Chess już jest na rynku.

Dzisiaj na urządzeniach z Androidem oraz iOS-em zadebiutowała darmowa gra Chess Rush, za produkcję której odpowiada znany fanom gier mobilnych chiński gigant Tencent. Cechą, która ma wyróżniać tytuł na tle konkurencji, jest fakt, że rozgrywka ma trwać 10 minut. Podczas gdy w Teamfight Tactics czy Dota Underlords gracze są przyzwyczajeni do 30-minutowych spotkań, nowa produkcja Tencent chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników mobilnych - ostatecznie spędzenie pół godziny przed ekranem smartfona nie należy do najbardziej komfortowych.

Skrócenie czasu rozgrywki wydaje się być strzałem w dziesiątkę i możliwe, że da to początek nowemu trendowi wśród tego typu gier. Naturalnie dla graczy, którzy przyzwyczaili się do dłuższych meczów znanych z innych autobattlerów, przygotowano klasyczne tryby trwające od 30 do 40 minut. Tytuł oferuje mikrotransakcje, jednak nie mają one wpływać na ostateczny wynik rozgrywki. Można również zagrać w trybie kooperacyjnym, gdzie wraz z kompanem stawicie czoła przeciwnikom.

  1. Chess Rush w Play Store
  2. Chess Rush w App Store
  1. Najlepsze gry mobilne z 2018 roku