Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2022, 11:27

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Chcesz ukończyć Cyberpunk 2077 na 100%? Pomoże Ci ten arkusz Excela

Lista tego, czego możemy dokonać w Cyberpunku 2077, ciągnie się przez kilkaset pozycji. Możecie się o tym przekonać, przechodząc grę na 100% wraz z arkuszem Completion Spreadsheet and Checklist.

Ukończenie gry na 100% to nie lada wyzwanie, które jedynie zyskuje na trudności, gdy mowa o RPG-ach. Nie inaczej jest z Cyberunkiem 2077, gdzie jeden z graczy postanowił stworzyć arkusz mający pomóc w perfekcyjnym przejściu gry.

Dokonanie godne legendy Night City

Gracze byli zaskoczeni tym, ile pracy w przedsięwzięcie włożył Badger_8th, padło nawet określenie „legenda Night City”. Możecie się jednak zastanawiać, o co to całe zamieszanie?

Otóż w Completion Spreadsheet and Checklist znajdziecie nie tylko główne i poboczne misje z Cyberpunka 2077. Arkusz zawiera także listę znajdziek, kontraktów, cyberpsychopatów, kronik kryminalnych i wiele, wiele więcej.

Jak pisze autor, arkusz pozwoli graczom dokonać wszystkiego, co tylko możliwe przy danej linii fabularnej (niektóre elementy będą się różnić ze względu na wybory).

Źródło: Nexus Mods

Jak używać arkusza?

Ilość informacji zawartychw Completion Spreadsheet and Checklist może być nieco przytłaczająca, dlatego też autor wyjaśnił, jak się po nim poruszać.

  1. Aby odhaczyć daną misję/aktywność z listy należy w kolumnie C wpisać „OK”.
  2. Procent przejścia gry (podstawowej i na 100%) sumuje się na samym dole tabeli.
  3. W kolumnie H znajdziecie linki do interaktywnej mapy, na której został wskazany punkt startu danej misji/znajdźki itp.
  4. Badger_8th sugeruje sortować listę wg kolumny D (zadania i aktywności numerowane od 1 do 601)

Skąd pobrać arkusz?

Completion Spreadsheet and Checklist możecie pobrać na stronie Nexus Mods. Tam znajdziecie również FAQ dotyczące arkusza i zawartych w nim informacji. Co ważne, plik ma zostać zaktualizowany w gdy do Cyberpunka 2077 wyjdzie jakieś rozszerzenie czy też DLC.

  1. Completion Spreadsheet and Checklist pobierzecie tutaj

Na koniec warto wspomnieć, że Badger_8th zainspirował się arkuszem do Wiedźmina 3 autorstwa TiVa85. Zatem jeśli chcielibyście przejść „Wieśka” raz jeszcze, kończąc wszystkie możliwe zadania i poboczne aktywności, to Quests and Gwent Checklist znajdziecie tutaj.

  1. Cyberpunk 2077 jest dobry jak nigdy, ale to za mało, żebym do niego wrócił
  2. Cyberpunk 2077 – poradnik do gry