Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 grudnia 2019, 17:02

autor: qjin

Celeste za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store udostępnia za darmo gry z okazji świątecznej wyprzedaży. Dzisiaj możecie przypisać do swoich kont platformówkę Celeste. Jest to powtórka promocji sprzed kilku miesięcy.

Celeste można ponownie zgarnąć za darmo w Epic Games Store. - Celeste za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-24
Celeste można ponownie zgarnąć za darmo w Epic Games Store.

Od 19 grudnia, w ramach świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store, można odbierać codziennie nową darmową grę. Kolejną jest oldskulowa platformówka Celeste, która została już wcześniej udostępniona bez opłat użytkownikom sklepu. Jeśli więc komuś nie udało się zgarnąć gry kilka miesięcy temu, to teraz otrzymaliście ponowną szansę. Trzeba jednak się spieszyć, bo oferta jest ważna tylko przez dobę. Macie czas do jutra do godziny 17:00 czasu polskiego. Aby przypisać Celeste do swojego konta, należy udać się pod ten adres, kliknąć na „odbierz” i potwierdzić zamówienie.

Gra studia niezależnego Matt Makes Games jest dwuwymiarową, pixelartową platformówką, w której wcielamy się w rudowłosą Madeline i eksplorujemy fantastyczny świat pełny rozmaitych wyzwań. Wersja PC uzyskała średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 88% (na pozostałych platformach zebrała nawet jeszcze wyższe noty), ale została entuzjastycznie przyjęta także przez graczy. Ma to swoje odzwierciedlenie również w wynikach sprzedaży – do końca ubiegłego roku udało się sprzedać przeszło pół miliona egzemplarzy.

Do końca promocji w Epic Games Store pozostał tydzień, więc jeszcze przez kilka dni można liczyć na „darmówki”. Kolejny tytuł zostanie odsłonięty jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.