Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2019, 18:03

CD Projekt RED otwiera sklep z gadżetami

Studio CD Projekt RED otworzyło oficjalny sklep z gadżetami związanymi z Wiedźminem, Gwintem i Cyberpunkiem 2077. W ofercie dla fanów znalazły się m.in. koszulki, pluszaki, figurki, torby i kubki.

Deweloperzy z CD Projekt RED ogłosili w najważniejszych serwisach społecznościowych, że otwierają oficjalny sklep z gadżetami, które związane są z produkcjami z serii Wiedźmin oraz tytułami, takimi jak Gwint: Wiedźmińska gra karciana i Cyberpunk 2077. Fani mogą kupić wiele rodzajów koszulek, a także pluszaki, torby lub figurki z grafikami odnoszącymi się do gier polskiego studia.

Sklep otwarty jest dla wszystkich obywateli Unii Europejskiej, tak więc na rodzimych graczy czekają również w pełni europejskie ceny. Za zwykły t-shirt zapłacimy np. 20,90 euro (89,70 zł), za parę skarpetek 9,50 euro (40,80 zł), a na wiedźmiński kubek, który pokazany został w wideo promującym sklep, musimy wydać 14,90 euro (63,90 zł) plus koszt wysyłki. Najdroższym produktem w sklepiku jest mierząca trzydzieści centymetrów figurka Geralta w stroju samuraja, którą można zamówić w przedsprzedaży w cenie 219 euro (939,80 zł).

  1. Sklep z gadżetami CD Projekt RED