Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 marca 2014, 13:18

autor: luckie

CD-Action świętuje 18 urodziny! Redakcja magazynu zaprasza na CD-Action EXPO

Magazyn branżowy CD-Action w tym miesiącu obchodzi swoje 18 urodziny. Z tej okazji redakcja czasopisma zaprasza miłośników gier na imprezę CD-Action EXPO, organizowaną w maju we Wrocławiu. Z naszej strony, szczerze gratulujemy kolegom z CD-Action i życzymy im dalszych sukcesów!

W świetle prawa polskiego CD-Action mogłoby już bez przeszkód kupić piwo - CD-Action świętuje 18 urodziny! Redakcja magazynu zaprasza na CD-Action EXPO - wiadomość - 2014-03-11
W świetle prawa polskiego CD-Action mogłoby już bez przeszkód kupić piwo

To już 18 lat, odkąd ukazał się pierwszy numer CD-Action – magazynu o grach, który śmiało można określić mianem największego pisma branżowego w Polsce. Z okazji 18-tych urodzin czasopisma, winszujemy kolegom z CD-Action imponującego sukcesu oraz życzymy kolejnych osiemnastu lat, które przyniosą im jeszcze więcej radości i satysfakcji z dobrze wykonywanej pracy! Z kolei czytelnikom CD-Action życzymy coraz ciekawszych zapowiedzi, obiektywnych recenzji oraz jeszcze bardziej zjadliwego Smugglera.

Upominkiem od redakcji GRY-OnLine niech będzie poniższy film, w którym wspominamy swoje przygody z CD-Action:

CD-Action to obecnie lider jeśli chodzi o poczytność w swojej kategorii. Wiele osób chwali sobie jakość zamieszczanych tam zapowiedzi, recenzji oraz artykułów o tematyce okołogrowej, a także towarzyszący im humor. Inni są zachwyceni pełniakami, jakie co miesiąc redakcja dzielnie wywalcza dla swoich czytelników. Bez względu na to, za co cenicie CD-Action, przyczyniacie się do tego, że w dobie wszechobecnego Internetu słowo drukowane nie ginie.

Najnowszy numer CD-Action to mnóstwo urodzinowych atrakcji dla czytelników. Na płycie czeka pięć pełnych wesji gier pecetowych (w tym Assassin’s Creed: Wersja Reżyserska i Tom Clancy’s H.A.W.X.). W samym piśmie, prócz jak zawsze wysokiej jakości tekstów o grach, znajdziecie szereg artykułów publicystycznych, w tym dział poświęcony historii CD-Action. Na deser czytelnicy otrzymują 50-procentową zniżkę na blisko 150 gier w sklepie boxoffstore.pl. Szczegółowy opis marcowego numeru zamieszczono w tym miejscu.

CD-Action EXPO

Redakcja CD-Action szykuje coś specjalnego dla miłośników gier. W weekend 10-11 maja 2014 roku we Wrocławiu odbędzie się impreza CD-Action EXPO, na którą zaproszeni są wszyscy chętni (wstęp jest wolny). Uczestnicy będą mogli zagrać w najnowsze produkcje, wziąć udział w licznych konkursach i, co ważniejsze, spotkać się z redakcją CD-Action. Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej magazynu.

  1. Oficjalna strona internetowa miesięcznika CD-Action