Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2019, 13:06

autor: Adrian Werner

Catherine Full Body - zachodnia premiera we wrześniu

Firma Sega ujawniła termin premiery anglojęzycznej wersji Catherine: Full Body. Produkcja ukaże się we wrześniu. Poznaliśmy również zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Gra wczoraj zadebiutowała w Japonii. Na wersję anglojęzyczną poczekamy do września. - Catherine Full Body - zachodnia premiera we wrześniu - wiadomość - 2019-02-15
Gra wczoraj zadebiutowała w Japonii. Na wersję anglojęzyczną poczekamy do września.
CATHERINE: FULL BODY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Atlus
  2. Wydawca: Sega
  3. Platformy: PS4, PSV
  4. Data premiery: 3 września 2019 r. (PS4)

Poznaliśmy wreszcie datę zachodniej premiery Catherine: Full Body, czyli rozszerzonej wersji popularnej gry z 2011 roku. Anglojęzyczne wydanie ukaże się 3 września tego roku. Niestety, dostępne będzie jedynie na PlayStation 4. Jest to o tyle rozczarowujące, że w Japonii tytuł trafił także na konsolę przenośną PlayStation Vita.

Dla największych fanów szykowane jest specjalne wydanie nazwane Heart’s Desire Premium Edition. Zawierać ono będzie:

  1. metalowe pudełko,
  2. soundtrack,
  3. album z grafikami w twardej oprawie,
  4. pluszową zabawkę przedstawiającą znaną z gry demoniczną owcę.

Za te wszystkie atrakcje zapłacimy 79,99 euro, czyli w przeliczeniu ok. 347 złotych. Należy dodać, że metalowe pudełko znajdziemy również w standardowym wydaniu.

W porównaniu z pierwowzorem z 2011 roku, największą atrakcją Catherine: Full Body jest mocne rozbudowanie fabuły gry. Opowieść zostanie wzbogacona o trzecią kobietę, Rin, która obok zaoferowania własnej historii, wpłynie także na wątki innych postaci. Nie zabraknie również nowych zakończeń i animowanych scenek oraz dodatkowych trybów rozgrywki.

Warto przypomnieć, że pierwotna wersja Catherine zadebiutowała w zeszłym miesiącu na pecetach. Na razie nie wiemy, czy twórcy mają w planach przeniesienie na PC również Full Body.

Przy okazji ujawnienia terminu premiery anglojęzycznej wersji Catherine: Full Body wypuszczono również nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Catherine: Full Body

Catherine: Full Body