Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2019, 13:06

Catherine Full Body - zachodnia premiera we wrześniu

Firma Sega ujawniła termin premiery anglojęzycznej wersji Catherine: Full Body. Produkcja ukaże się we wrześniu. Poznaliśmy również zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Gra wczoraj zadebiutowała w Japonii. Na wersję anglojęzyczną poczekamy do września. - Catherine Full Body - zachodnia premiera we wrześniu - wiadomość - 2019-02-15
Gra wczoraj zadebiutowała w Japonii. Na wersję anglojęzyczną poczekamy do września.
CATHERINE: FULL BODY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Atlus
  2. Wydawca: Sega
  3. Platformy: PS4, PSV
  4. Data premiery: 3 września 2019 r. (PS4)

Poznaliśmy wreszcie datę zachodniej premiery Catherine: Full Body, czyli rozszerzonej wersji popularnej gry z 2011 roku. Anglojęzyczne wydanie ukaże się 3 września tego roku. Niestety, dostępne będzie jedynie na PlayStation 4. Jest to o tyle rozczarowujące, że w Japonii tytuł trafił także na konsolę przenośną PlayStation Vita.

Dla największych fanów szykowane jest specjalne wydanie nazwane Heart’s Desire Premium Edition. Zawierać ono będzie:

  1. metalowe pudełko,
  2. soundtrack,
  3. album z grafikami w twardej oprawie,
  4. pluszową zabawkę przedstawiającą znaną z gry demoniczną owcę.

Za te wszystkie atrakcje zapłacimy 79,99 euro, czyli w przeliczeniu ok. 347 złotych. Należy dodać, że metalowe pudełko znajdziemy również w standardowym wydaniu.

W porównaniu z pierwowzorem z 2011 roku, największą atrakcją Catherine: Full Body jest mocne rozbudowanie fabuły gry. Opowieść zostanie wzbogacona o trzecią kobietę, Rin, która obok zaoferowania własnej historii, wpłynie także na wątki innych postaci. Nie zabraknie również nowych zakończeń i animowanych scenek oraz dodatkowych trybów rozgrywki.

Warto przypomnieć, że pierwotna wersja Catherine zadebiutowała w zeszłym miesiącu na pecetach. Na razie nie wiemy, czy twórcy mają w planach przeniesienie na PC również Full Body.

Przy okazji ujawnienia terminu premiery anglojęzycznej wersji Catherine: Full Body wypuszczono również nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

  1. Oficjalna strona gry