Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2022, 11:14

autor: Bazowski

Wyciekło kolejne DLC do The Sims 4

Wypłynęły informacje o kolejnym rozszerzeniu do The Sims 4. Wyciek zgadza się z założeniami niedawno udostępnionego planu rozwoju produkcji.

Niedawno na oficjalnej stronie The Sims 4 udostępniono plan działania na pierwsze trzy miesiące 2022 roku. Jego motywem przewodnim mają być wesela i imprezy. Nowy przeciek zdaje się wpisywać w te założenia. Użytkownik Twittera @ALumia_Italia, który wcześniej ujawnił zestaw The Sims 4 Blooming Rooms Kit, podzielił się, że w bazie Microsoft Store widnieją informacje dotyczące DLC Carnaval Streetwear Kit. Datę premiery zestawu ustalono rzekomo na 3 lutego.

W tweecie ujawniono także powyższy screen, prezentujący nowe stroje dla Simów, które kolorami i designem idealnie wpasowują się w klimat karnawału. Przeciek daje fanom lepsze wyobrażenie o tym, czego mogą się spodziewać w przyszłości w związku z tematyką imprez. Oryginalny tweet został już niestety usunięty, ale podekscytował dużą grupę fanów, którzy podzielili się nowymi informacjami w serwisie fanowskim.

The Sims 4 trafiło do sprzedaży w 2014 roku, ale w dalszym ciągu gromadzi przed ekranami tysiące graczy. Choć wielu fanów nie może doczekać się wydania kolejnej odsłony serii, nie przeszkadza to kolejnym rozszerzeniom do czwórki w biciu rekordów popularności.