Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2020, 10:10

autor: Froozyy

Captain Tsubasa: Rise of New Champions - pierwsze gameplaye z gry

Do sieci trafiły już pierwsze materiały prezentujące rozgrywkę w zapowiedzianej niedawno grze Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Wygląda na to, że produkcja faktycznie będzie pełna widowiskowych akcji, a jej opanowanie powinno być proste i intuicyjne.

Pojawiły się pierwsze gameplaye z nadchodzącej gry o kapitanie Tsubasie. - Captain Tsubasa: Rise of New Champions - pierwsze gameplaye z gry - wiadomość - 2020-01-25
Pojawiły się pierwsze gameplaye z nadchodzącej gry o kapitanie Tsubasie.

Kilka dni temu firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziała grę Captain Tsubasa: Rise of New Champions, czyli nową produkcję z udziałem kultowej postaci z anime o piłce nożnej. Do sieci trafiły właśnie pierwsze gameplaye ze wspomnianego tytułu, dzięki którym możemy zobaczyć, jak będzie dokładnie wyglądać rozgrywka. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z obietnicami gra będzie intuicyjna oraz prosta do opanowania, a akcje widowiskowe.

Co więcej, na oficjalnej japońskiej stronie gry zostały opisane szczegóły dotyczące rozgrywki (podajemy za serwisem Gematsu). Z nich możemy dowiedzieć się, że m.in. każdy zawodnik będzie posiadał specjalną energię, która pozwoli na wykonywanie uników czy też użycie specjalnych umiejętności (te będą różniły się w zależności od danej postaci oraz sytuacji na boisku). Oprócz tego dostępne będą standardowe ruchy, takie jak drybling czy też atak w celu przejęcia piłki. Cała drużyna będzie posiadać również wspólny wskaźnik energii, po którego uzupełnieniu będzie można aktywować tzw. V-Zone, co sprawi, że zawodnicy przez chwilę będą szybciej odzyskiwać siły i uzupełniać indywidualną energię.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions ukaże się w 2020 roku (na razie nie znamy konkretnej daty) na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Captain Tsubasa: Rise of New Champions