Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Activision Press Release 14 czerwca 2017, 06:55

Call of Duty: WWII, Destiny 2, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Activision prezentuje hity na targach E3

Na targach E3, które trwają w Los Angeles, Activision zaprezentowało nowe materiały ze swoich tegorocznych premier - Call of Duty: WWII, Destiny 2 oraz Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Polskim dystrybutorem tych trzech tytułów jest firma CDP.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Począwszy od wtorku, 13 czerwca, odwiedzający LA Convention Center mogą zapoznać się z pierwszym fragmentem rozgrywki z trybu multiplayer Call of Duty: WWII, nowymi aktywnościami w Destiny 2 oraz z uwielbianą, odświeżoną Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Call of Duty: WWII, Destiny 2, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Activision prezentuje swoje hity na targach E - ilustracja #1

Call of Duty: WWII to powrót do korzeni serii Call of Duty. Gra, tworzona przez Sledgehammer Games, oferuje mnóstwo nowych trybów wieloosobowych zawierających rozwiązania i innowacyjne elementy rozgrywki, które przerzucają graczy w miejsca z najbardziej rozpoznawalnych europejskich frontów II wojny światowej.

Gracze mogą zaciągnąć się do wojska wybierając jedną z pięciu charakterystycznych dywizji z czasów II wojny światowej. Dołącz do Dywizji Powietrznodesantowej, która rozpoczyna walkę, porusza się szybko i działa cicho; do Dywizji Górskiej, gdzie skupieni strzelcy wyborowi są precyzyjni i zabójczy; do Dywizji Piechoty jako główna siła atakująca przeciwnika; do Dywizji Pancernej, która wytacza najcięższe działa; lub do Korpusu Ekspedycyjnego, który podgrzewa atmosferę amunicją zapalającą. Dodatkowo na E3, gracze mogą też sprawdzić Wojnę tworzoną we współpracy z Raven Software – fabularyzowany tryb zderzający żołnierzy Aliantów i Osi w drużynowych starciach o strategiczne cele.

Zamówienie gry przed premierą gwarantuje dostęp do prywatnej bety, która rozpocznie się najpierw na PlayStation 4 – 25 sierpnia. Inne platformy otrzymają ją w dalszej kolejności. Premiera gry na PC, PS4 i Xbox One – 3 listopada.

Call of Duty: WWII, Destiny 2, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Activision prezentuje swoje hity na targach E - ilustracja #2

Na targach E3 można też zagrać w Destiny 2. Kinowa kampania fabularna Destiny 2 to historia upadku ostatniego bastionu ludzkości na Ziemi, pogrążonego w ruinie pod okupacją Ghaula i jego elitarnych sił Czerwonego Legionu. Każdy gracz tworzy tutaj swojego bohatera zwanego Strażnikiem – jednego z wybrańców ludzkości. Jako Strażnicy gracze muszą opanować swoje moce i arsenał do perfekcji po to, aby zjednoczyć siły i wspólnie odzyskać to, co utracone. Nowi i już istniejący gracze mogą liczyć na szereg innowacji, które obejmują m.in. pełną dramatyzmu kampanię fabularną, nowe kierunki do eksploracji, „Gry z Przewodnikiem” i wiele więcej.

Zamówienie gry przed premierą gwarantuje wczesny dostęp do otwartej bety. Posiadacze PS4 będą mogli grać w dniach 18-20 lipca, zaś posiadacze Xbox One – 19-20 lipca. Otwarta beta dla wszystkich konsol będzie trwała w dniach 21-23 lipca. Wersja PC otrzyma betę w sierpniu.

Premiera Destiny 2 na konsole 6 września. Na PC – 24 października.

Call of Duty: WWII, Destiny 2, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Activision prezentuje swoje hity na targach E - ilustracja #3

Najpopularniejszy torbacz w świecie gamingu, czyli Crash Bandicoot, pojawił się na E3, a gracze mogą sprawdzić nowe poziomy w wersji HD dzięki zremasterowanemu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Na uczestników, w ramach N. Sane Crash Experience (lobby South Hall) czekają stanowiska z grą, budki zdjęciowe oraz rozmaite nagrody rzeczowe. Premiera już 30 czerwca.