Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2019, 09:13

autor: Adrian Werner

Call of Duty Modern Warfare bez trybu zombie

Pojawiło się trochę nowych informacji na temat Call of Duty: Modern Warfare. Dowiedzieliśmy się, że w grze zabraknie trybu zombie. Ujawniono również, jak działać będzie cross-play oraz kto skomponuje ścieżkę dźwiękową.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

 

W Call of Duty: Modern Warfare zagramy w październiku. - Call of Duty Modern Warfare bez trybu zombie - wiadomość - 2019-06-03
W Call of Duty: Modern Warfare zagramy w październiku.

Cały czas napływają do nas kolejne informacje na temat Call of Duty: Modern Warfare. Najświeższy zestaw konkretów dotyczy m.in. trybu zombie. Okazuje się, że zabraknie go w tegorocznej odsłonie cyklu.

Jacob Minkoff ze studia Infinity Ward wytłumaczył w wywiadzie z serwisem PlayStationLifeStyle, że w Call of Duty: Modern Warfare nie znajdziemy trybu zombie, gdyż nie pasowałby on do realistycznego klimatu, w jaki celują autorzy. Nie znaczy to jednak, że zabraknie rozgrywek kooperacyjnych. Na razie nie ujawniono zbyt wielu konkretów na ten temat, ale wiemy, że gracze będą mogli współpracować w ramach tzw. elitarnych operacji oddziałów specjalnych.

Twórcy zdradzili również trochę więcej informacji na temat cross-playa. Wzorem Fortnite system matchmakingu będzie brał pod uwagę, jakie urządzenie wykorzystujemy do sterowania. Osoby bawiące się na padach mają być kierowane tylko do lobby z innymi użytkownikami kontrolerów. Wyjątkiem będzie sytuacja, gdy utworzą drużynę z graczem bawiącym się za pomocą myszki i klawiatury, gdyż wtedy trafią do grup bez ograniczeń w kwestii sterowania.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że w Call of Duty: Modern Warfare w meczu rywalizować będzie mogło do dwudziestu graczy. Na razie nie wiemy, czy obowiązywać to ma we wszystkich trybach, czy też część z nich posiadać będzie mniejsze limity.

Ostatnim nowym konkretem jest informacja, że ścieżkę dźwiękową do gry skomponuje Sarah Schachner. Artystka wcześniej odpowiadała za soundtrack do Call of Duty: Infinite Warfare.

Przypomnijmy na koniec, że Call of Duty: Modern Warfare ukaże się 25 października tego roku, równocześnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Call of Duty