Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2012, 18:29

autor: luckie

Call of Duty: Black Ops II – 50-minutowy gameplay z multiplayera

Gratka dla czekających z niecierpliwością na Call of Duty: Black Ops II - na YouTubie pojawił się ponad 50-minutowy fragment rozgrywki w trybie multiplayer nagrany na trwających właśnie targach gamescom. Jeśli chcecie zobaczyć jak dobrze bawią się inni, zapraszam do oglądania.

Call of Duty: Black Ops II – 50-minutowy gameplay z multiplayera - ilustracja #1
Call of Duty: Black Ops II - multiplayer

Targi gamescom 2012 trwają w najlepsze. Zgodnie z obietnicą, Activision oddało w ręce zwiedzających grywalną wersję Call of Duty: Black Ops II. Gracze, którzy przybyli w tym tygodniu do Kolonii dostali szansę na przetestowanie w akcji trybu wieloosobowego Black Ops II i skwapliwie wykorzystali tą okazję, by uraczyć internautów filmikami z gry. Jeden z nich, opublikowany na youtube’owym kanale LupinStudios, trwa niemal 52 minuty i pokazuje całkiem spory kawał rozgrywki w multi.

Można zobaczyć z bliska między innymi kilka map (Cargo, Yemen, Aftermath, Turbine) oraz dwa tryby gry (Drużynowy Deathmatch i Hardpoint). Tych najbardziej wyczekujących 13 listopada, kiedy to najnowsza odsłona Call of Duty pojawi się na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3, zapraszam do oglądania. Reszta chyba może sobie odpuścić…