Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2018, 11:50

autor: AlexB

Call of Duty Black Ops 4 - dziś wieczorem prezentacja tytułu

Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego oficjalnie zaprezentowane zostanie Black Ops IIII (4), czyli kolejna odsłona popularnego cyklu Call of Duty. Ponadto do sieci trafiła prawdopodobna okładka tytułu.

Jeśli jesteście fanami popularnego cyklu strzelanek FPP Call of Duty, powinniście zarezerwować sobie wolny wieczór. Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego w Los Angeles odbędzie się bowiem specjalne wydarzenie, na którym przedstawiciele firmy Activision i studia Treyarch oficjalnie zaprezentują światu Black Ops 4 (lub, jak wolą wydawcy, IIII). Całość będzie można śledzić za pośrednictwem strony internetowej serii.

Co ujrzymy dziś wieczorem? - Call of Duty Black Ops 4 - dziś wieczorem prezentacja tytułu - wiadomość - 2018-05-17
Co ujrzymy dziś wieczorem?

Na dzisiejsze wydarzenie zaplanowano pokaz rozgrywki w Call of Duty: Black Ops IIII, kilka opowieści o kwestiach zakulisowych oraz szeregi innych atrakcji. Podczas transmisji na żywo rozwianych zostanie zatem sporo wątpliwości związanych z grą. Mowa tu na przykład o niedawnej plotce, według której najnowsza produkcja studia Treyarch nie będzie posiadała kampanii singlowej, co wzbudziło spore kontrowersje wśród miłośników serii.

Twarz jakby znajoma... / Źródło: Twitter
Twarz jakby znajoma... / Źródło: Twitter

Na kilkanaście godzin przed oficjalną prezentacją Call of Duty: Black Ops IIII do sieci trafiła prawdopodobna okładka tytułu. Przedstawia ona żołnierza (podejrzanie podobnego do Piotra Stramowskiego w roli komisarza Majami z cyklu Pitbull Patryka Vegi) ubranego w pewnego rodzaju pancerz wspomagany. Powrót do futurystycznych klimatów na całego.

Call of Duty: Black Ops IIII zadebiutuje 12 października bieżącego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Na razie dowiedzieliśmy się, że gra na pewno będzie posiadała niezwykle popularny, kooperacyjny tryb Zombie. Według przecieków ma być on dużo bardziej rozbudowany, niż w poprzednich odsłonach cyklu. Ponadto Coddy Johnson, dyrektor operacyjny w firmie Activision, zapewnił, że na komputerową wersję tytułu przeznaczono „znaczne środki”, dzięki którym w dniu premiery nie powinno być problemów z jej działaniem. Czy tak jednak będzie w istocie? I jakie nowe szczegóły na temat Call of Duty: Black Ops IIII poznamy podczas dzisiejszego streamu? Wszystkiego dowiecie się z naszych wiadomości.