Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2014, 12:10

autor: Sarge

Call of Duty: Advanced Warfare otrzyma dedykowane serwery

Studio Sledgehammer Games zaoferuje wsparcie dla dedykowanych serwerów w grze Call of Duty: Advanced Warfare. Więcej szczegółów na ten temat zostanie ujawnionych wkrótce. Tymczasem udostępniono nowy materiał wideo promujący omawianą strzelaninę.

Obsługa dedykowanych serwerów w Call of Duty: Advanced Warfare to dobra informacja dla graczy - Call of Duty: Advanced Warfare otrzyma dedykowane serwery - wiadomość - 2014-10-22
Obsługa dedykowanych serwerów w Call of Duty: Advanced Warfare to dobra informacja dla graczy

Michael Condrey ze studia Sledgehammer Games potwierdził jakiś czas temu serwisowi Stevivor, że gra Call of Duty: Advanced Warfare będzie wspierać dedykowane serwery. W tej chwili nie wiadomo, jakich platform sprzętowych dotyczy ta informacja, choć wersja na PC wydaje się najbardziej prawdopodobna. Wszelkie szczegóły na temat dedykowanych serwerów mają dopiero zostać przedstawione. Powinno do tego dojść w najbliższych dniach, bo do premiery gry pozostały niecałe dwa tygodnie. Obsługa dedykowanych serwerów jest o tyle dobrą wiadomością, że pozwoli na bardziej stabilne połączenie sieciowe – gracze będą łączyć się z serwerami bliskimi ich miejscu zamieszkania. Oprócz tego powinno to zwiększyć możliwości dostosowania rozgrywki do własnych potrzeb. Zamiast bazować na zautomatyzowanym systemie playlist, wybieraliby z serwery z interesującymi ich mapami i trybami.

Wczoraj firma Activision Blizzard udostępniła nowy materiał wideo prezentujący opinie graczy na temat rozgrywek sieciowych w Call of Duty: Advanced Warfare. Do zabawy zaproszono popularnych członków społeczności zgromadzonej wokół serii i zachęcono do podzielenia się wrażeniami. Nie jest wielką niespodzianką, że w tego typu filmie mamy do czynienia przede wszystkim z pozytywnymi opiniami.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, która 4 listopada bieżącego roku zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360. Tym razem za produkcję odpowiada studio Sledgehammer Games, dla którego jest to debiut w samodzielnym rozwijaniu tej marki. W najnowszej odsłonie przeniesiemy się do 2054 roku, rozgrywając misję na futurystycznym polu walki.